Dane Evans Hamilton Tiger-Cats Montreal Alouettes Pierwsze zwycięstwo

Montreal Alois Vernon Adams Jr. nie potrafił dokładnie wyjaśnić, co wydarzyło się w ich pierwszym meczu 27-10 przeciwko Hamilton Tiger Cats. Piątkowa noc.

„Nie wiem, co to jest, ale muszę się go pozbyć” – powiedział Adams Jr. „Muszę się potrząsnąć i wrócić do bycia sobą i gry w piłkę”.

Jedną z rzeczy, w których Adams Jr. był nieugięty, było wzięcie odpowiedzialności za przegraną 1:2 Alwitta. Pomimo sześciokrotnego zwolnienia pomocnika Hamiltona, Danny’ego Evansa, Tiger-Cats (1-2) objął wczesne prowadzenie i utrzymał ich przez cały mecz.

Zapytany o resztę swoich wykroczeń, w tym o uciekanie przed Williamem Stanbackiem zaledwie 40 jardów w pośpiechu, Adams Jr. wyróżniał się, obwiniając swoich kolegów z drużyny.

„To moja ulotna kolej, to naprawdę nie ma znaczenia” – powiedział Adams Jr. „Muszę dokończyć piłkę, muszę poruszyć strunami, muszę dokonać prawidłowych odczytów i to wszystko, człowieku. Gdybym grał lepiej, wygralibyśmy. To wszystko”.

Trener Montrealu Harry Jones zgodził się, że Adams Jr. odegra swoją rolę w piątkowej porażce. Jednak Jones dał mu wotum zaufania i pomyślał, że może wrócić ze słabych wyników.

„Były przepustki, które musieliśmy wykonać, musieliśmy skończyć, ale teraz nie jesteśmy, ale nadal w niego wierzę. Nadal uważam, że może wykonywać swoją pracę” – powiedział Jones.

Po nieudanej próbie zdobycia więcej niż ośmiu punktów w jednym meczu w tym sezonie, Tiger-Cats pobił swój rekord z 2021 roku tylko w pierwszej połowie.

Evans rzucił podanie z 30 jardów do Stephena Dunbara Jr., aby dać Tiger-Cats wczesne prowadzenie. Szybko za nim podążył Michael Domagalla z Hamiltona, który strzelił gola z krótkiego pola i awansował 10-0.

Stadion Percival Molson wystartował po raz pierwszy, gdy skrzydłowy Kwan Bray zdobył pierwsze przyłożenie Aloette w drugiej kwarcie.

Adams Jr., Bray jest po jego lewej stronie, a podanie z 10 jardów zaowocowało pierwszym przyłożeniem u siebie w Montrealu.

READ  Szybka reakcja: Raptors 105, Nets 114

Obrona Montrealu uniemożliwiła Hamiltonowi awans w drugiej kwarcie, ale Domagala dodał drugiego gola z pola do swojego wyniku. Jego próba z 46 jardów przeszła prosto przez dwójki dając Hamiltonowi przewagę 13-7.

Adams Jr. wpadł w swoje miejsce pod koniec pierwszej połowy i dwukrotnie rzucił do BJ Cunninghama, zdobywając odpowiednio 11 i 26 jardów. Jednak pomocnik miał problemy ze znalezieniem swoich odbiorców, gdy dotarł do czerwonej strefy, zadowalając się bramką Davida Cote’a, która w pierwszej połowie dała wynik 13-10.

Po bezbramkowym trzecim kwartale, obrona Hamiltona zajęła się biznesem, gdy Frankie Williams strzelił pierwsze przechwycenie w grze, co dało Tactics świetną pozycję strzelecką.

Evans znalazł swoje drugie przyziemienie tego wieczoru, próbując z odległości trzech jardów obronić Nikolę Kalinic i wyprowadził Tekatsa na prowadzenie 20-10 i uciszył montrealski tłum.

Jones uważa, że ​​brak równowagi w trzeciej kwarcie spowolnił wysiłki jego zespołu, aby wycofać się i wygrać. Zamiast tego Alouettes mają teraz złą passę, zdobywając 1-6 przeciwko Tiger-Cats w ostatnich siedmiu meczach.

To stało się problemem. „Wychodzenie z połowy trochę mnie denerwuje, ponieważ jest to gra za trzy punkty, chcesz przesunąć piłkę” – powiedział Jones. „W tej chwili nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, aby wrócić z niektórych z tych rzeczy w przypadku ataku”.

Po tym, jak Alouettes opóźnili obrót przy przyziemieniu, linebacker Sean-Thomas Erlington wpadł na ostatnie przyłożenie Hamiltona. Wyścig konny na pięć jardów z Montrealu przyniósł Ticats zwycięstwo.

Mając tak wiele myśli przebiegających przez nasze umysły przed przyszłotygodniowym wyjazdowym meczem przeciwko Ottawa Redblacks, Adams Jr. po raz kolejny przyznał, że nie wie, co musiało się wydarzyć, aby odwrócić jego start 1-2.

„Nie wiem, dlaczego tak się czuję, ale muszę grać z większą pewnością siebie i czuć się bardziej komfortowo, jak zwykle” – powiedział Adams.

READ  Ovechkin łączy Jaggera z 766 golami i zajmuje trzecie miejsce w historii National Hockey League

Ten raport został po raz pierwszy opublikowany przez The Canadian Press 27 sierpnia 2021 r.