Dana White wyjaśnia zakłady Conora McGregora

Dana White spodziewa się, że UFC 264 będzie dla jego firmy wielką nocą – ale także dla nagłówka Conor McGregor.

Biorąc pod uwagę wszystko, co MacGregor osiągnął w swojej karierze z tytułami i wyróżnieniami, White wierzy, że Irlandczyk wciąż ma wiele do stracenia, pomimo jego osiągnięć.

„Słuchaj, Conor McGregor jest konkurentem” – powiedział White we wtorek dla MMA Junkie. „Wszystko, co musisz zrobić, to spojrzeć. Facet ma dużo pieniędzy. Nie musi już walczyć. Chce walczyć. Jest wojownikiem do szpiku kości. na górze. Idzie tam i pokonuje człowieka nr 1 Na świecie prawdopodobnie zdobyłby kolejny tytuł. Inną rzeczą, którą Conor McGregor kocha chyba bardziej niż konkurencję, są pieniądze. Kiedy walczy, zarabia dużo pieniędzy. Są to: wszystkie bardzo ważne rzeczy dla niego w tym momencie jego życia.”

Oprócz dwutorowego równania na osiągi i pieniądze, White mówi, że zwycięzca turnieju głównego UFC 264 pomiędzy McGregorem (22-5 MMA, 10-3 UFC) i Dustinem Poirierem (27-6 MMA, 20-6) UFC) “100 procent” otrzyma Kolejną szczelinę w Lightweight Championship to Charles Oliveira.

Poza strzałem do tytułu, jeśli wygra, White nie jest pewien, jakie inne drogi wybierze firma z McGregorem – ale są opcje, w tym trylogia Nate Diaz.

„Nie myślę o niczym z Connorem aż do soboty” – powiedział White. „Bo nigdy nie wiesz, gdzie jest głowa tego dzieciaka i co myśli. On jest wojownikiem, stary. Cały czas o nim mówiłam, wielu ludzi lubi krytykę i to i tamto. pokój. Rozmawiałem przez telefon, gdy staliśmy przed dzieckiem mówiąc: „Twój przeciwnik” Upadł i tak i tak”.

“Wiem, kim Conor McGregor jest po stronie walki. Masz wielu facetów, którzy dużo mówią o bzdurach publicznie. Większość z nich nie jest prawdą. Z Conorem McGregorem chodzi o to, że ten facet zawsze podchodził i był gotowy walczyć z kimkolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Jest taki bogaty. Pytanie brzmi: „Ile z tego chce więcej niż to?” Jak bardzo jest głodny? Dowiemy się w sobotni wieczór. Wygraj, przegraj lub zremisuj. prawdopodobnie dowie się za dwa tygodnie, co chce dalej robić”.

READ  Koń uśpiony po Mistrzostwach Chukwagon w Red Deer

UFC 264 odbędzie się w sobotę w T-Mobile Arena w Las Vegas. Główna karta jest transmitowana na ESPN + pay-per-view po prelimach na ESPN / ESPN +.

Sprawdź rozmowę z Daną White powyżej i obejrzyj pełny wywiad przed UFC 264 z Johnem Morganem z MMA Junkie w poniższym filmie:

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top