Dana White potwierdza, że ​​Nick Diaz chce walczyć z 185 lbs Robbiem Lawlerem

Las vigas – Dana Biały Nic dziwnego Nick Diaz Chce zmienić sytuację w tygodniu walki.

Diaz (26-9 MMA, 7-6 UFC) powraca po prawie sześciu latach nieobecności na drugą walkę dla byłego mistrza wagi półśredniej Ruby Lawler (26-9 MMA, 7-6 UFC) w UFC 266 Sobota w meczu wagi półśredniej.

Ale zaledwie kilka dni po walce, były pretendent do tytułu UFC i mistrz wagi półśredniej Strikeforce zażądał, aby walka odbyła się w wyższej kategorii wagowej, a White chce spełnić jego życzenie, jeśli Lawler się na to zgodzi.

White powiedział MMA Junkie i innym reporterom obecnym na UFC Apex po wtorku: Dana White Competition Series 40 Wydarzenie. “Wszystko to wydarzyło się, kiedy byłem poza miastem w ten weekend. Wiem, że obóz Diaza chce walczyć w wieku 85 lat. “

Kontynuował: „Może nie chce mieć wagi. Słuchaj, za każdym razem, gdy wdajesz się w bójkę z Diazem, zapominamy, ponieważ nie widzieliśmy Nicka od kilku lat”.

Diaz ostatnio brał udział w 2015 roku, kiedy został pokonany przez byłego mistrza UFC Andersona Silvę w walce wagi średniej, która została później odwołana do jakichkolwiek rozgrywek. Diaz, który rywalizował przez całą drogę przy wadze 155 funtów, nigdy nie schudł, ale po latach rywalizacji wygląda na to, że 38-latek nie jest zbyt chętny do osiągnięcia maksymalnej wagi 170 funtów po powrocie.

UFC 266 odbędzie się w sobotę w T-Mobile Arena w Las Vegas. Główny bilet zostanie wyemitowany podczas następnych prelimów pay-per-view w ESPNews i wczesnych konkursach w ESPN+.

READ  Florida Panthers Noah Jolsen 15 graczy na zwolnieniach

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top