Damien Priest żartował z pojedynku Triple H na WWE WrestleMania 37

Źródło obrazu: WWE

Kapłan Damian Obecnie lubi grać jako WWE Mistrz USA, ale wcześniej, był w jednym z najbardziej pamiętnych meczów roku, kiedy nagrał artystę Bad Bunny na WrestleMania 37. Road.

W niedawnym wywiadzie z metroKsiądz wyjawił, że najpierw próbował nas przekonać potrójne h Pracować z nim na WrestleManii.

„Od czasu do czasu żartuję” – powiedział pastor. „Jak, hej, Mania… Hunter nie miał sobie równych i to był pierwszy raz, kiedy wszystkie te legendy powstały, żadna z nich nie była [on the show]… Pomyślałem: „To znaczy, czy przyniosłeś swój sprzęt? Ponieważ możesz mieć mecz, jestem tutaj!” Zaczął się śmiać i powiedział: „Jesteś na liście osób, które mnie o to pytały ”.

Oczywiście kapłanowi nie udało się przekonać legendarnej gwiazdy do ponownego zawiązania butów, ale to nie powstrzymało kapłana od marzeń o tym, jak by to było zmierzyć się z niektórymi wielkimi w polu.

— To znaczy, życzę — powiedział ksiądz. „Wciąż siedzę w domu, wiesz? Zwłaszcza w tym biznesie nigdy nie mówisz nigdy! Myślę, że najbliższym, jaki znam, jest szansa – a już mieliśmy jakiś rodzaj interakcji w Rumble – jest Edge. Oczywiście, Kane , mieliśmy trochę interakcji. Ale nie jestem usatysfakcjonowany, potrzebuję więcej tego! Te uczucia, po prostu stojąc naprzeciwko tych facetów – tak fajnie, fajnie, tak fajnie.”

Priest będzie bronił WWE United States Championship przeciwko Sheamusowi, gdy dwaj przeciwnicy zmierzą się w pojedynku na WWE Extreme Rules pod koniec tego miesiąca.

Związane z: Wyniki RAW WWE (9/6/21)

READ  Kourtney Kardashian udostępnia niezmodyfikowane zdjęcia bikini, a fani je uwielbiają - Hollywood Life

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top