Czy książę Harry myślał, że wrócił „w zoo”?

Książę Harry i jego żona Meghan dołączyli w piątek do rodziny królewskiej, aby po raz pierwszy od dwóch lat wystąpić publicznie w Wielkiej Brytanii, na mszy z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II, która pobiła rekord 70 lat zasiadania na tronie.

Harry i Meghan, oficjalnie znani jako książę i księżna Sussex, przybyli wiwatami tłumu przed katedrą św. Pawła.

Patrząc na księcia Harry’ego, starsza ekspertka od spraw królewskich, Angela Levine, zażartowała: „Czy Harry miał wrażenie, że dzisiaj wrócił do zoo. Po prostu zapytaj”.

Podpisywała zdjęcie pary opublikowane przez GB News z podpisem: „Po raz pierwszy Harry i Meghan pojawili się na widoku publicznym obok rodziny Windsorów, odkąd zrezygnowali z monarchii, by rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Lata temu.”

Były kapitan armii brytyjskiej Harry, lat 37, miał na sobie żakiet z medalami wojskowymi, podczas gdy 40-letnia Meghan miała na sobie długi biały płaszcz z dopasowanym kapeluszem, obcasami i rękawiczkami.

Zajęli miejsca po drugiej stronie nawy dla brata Harry’ego Williama i jego żony Kate, na nabożeństwo ewangeliczne, które zakończyło się waleniem w trąbkę i hymnem narodowym „God Save the Queen” oraz rzadkim dżinglem największego w kraju dzwon, Wielki. robić siku.

Jako dwaj młodzi chłopcy, William i Harry dostarczyli najtrwalsze zdjęcie pogrzebu ich matki Diany w 1997 roku, idącej za jej trumną po jej śmierci w wypadku samochodowym w Paryżu.

Ale Harry powiedział w wywiadzie z października 2019 r., że on i 39-letni William „szli dwiema różnymi ścieżkami”, najwyraźniej potwierdzając rozłam po tym, jak zaczął spotykać się z Meghan.

Para była ostatnio widziana publicznie podczas odsłonięcia pomnika ich zmarłej matki, księżnej Diany w lipcu 2021 r., oraz na pogrzebie ich dziadka, księcia Filipa, w kwietniu tego roku.

Harry i amerykańska aktorka telewizyjna Meghan, która jest rasy mieszanej, zostali okrzyknięci nowoczesną twarzą starego establishmentu po ślubie w 2018 roku.

READ  Chiny potępiają przemówienie prezydenta Tajwanu z okazji Święta Narodowego Tsai | Aktualności

Ale niecałe dwa lata później opuścili życie królewskie i przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, rozpoczynając serię krzywdzących krytyki, w tym rasizmu.

Para założyła organizację charytatywną, ale rozzłościła królewskich zwolenników za uniesienie królewskiego życia w oszałamiającym wywiadzie telewizyjnym.

Niedawny sondaż YouGov wykazał, że prawie dwie trzecie (63 proc.) brytyjskiej opinii publicznej negatywnie o nich oceniło – to najniższy wynik w historii.

„Myślę, że prawdopodobnie pozostaną w tle” – powiedział 51-letni chirurg Roger Nagy, który przyjechał świętować z Denver w Kolorado.

Dodał: „Mogą robić ze swoim życiem, co chcą, ale może nie powinni nic mówić. Tu chodzi o królową, to nie o nich”.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top