Czy Booker T zobaczy powrót Vince’a McMahona do WWE TV?

Słowo „emerytura” może mieć w sporcie kilka różnych znaczeń… Możesz przejść na emeryturę jak nieżyjący już Kobe Bryant, W ostatnim meczu stracił 60 punktów, trzymając mikrofon, stanowczo ogłasza „Mamba out”, kończąc jedną z najważniejszych prac w NBA wszech czasów. Możesz też przejść na emeryturę, tak jak Tom Brady w NFL na początku tego roku, żegnając się, a sześć tygodni później ogłaszając, że Wraca na swój 23 sezon w NFL.

Jeśli chodzi o rozrywkę sportową i profesjonalne zapasy, przejście na emeryturę zwykle nie kończy się na talentach. Chociaż wielu z nich przeszło na emeryturę i nigdy więcej nie walczyło, gwiazdy nieustannie pojawiają się w programach, trafiając w swoje kultowe cele lub są wykorzystywane do tworzenia innych historii.

Doskonałym przykładem jest WWE Hall of Famer Shawn Michaels, który: Walczył po jednym meczu dla niego Emerytalny WrestleMania 26. Jednak od tego czasu był zaangażowany w wiele wątków i wątków i był używany przez firmę podczas wielu pokazów jubileuszowych.

Z Vincem McMahonem ogłaszającym koniec swojej 40-letniej współpracy z WWE Tuż przed 22 lipca „SmackDown”, Niektórzy uważają, że emerytura Vince’a nie będzie się różnić od emerytury gwiazd z przeszłości.

„Nie zdziwiłbym się, gdyby Vince wrócił do WWE. WWE Hall of Famer Booker T powiedział podczas ostatniego odcinka Galeria sław z Bookerem T i Bradem Gilmore Notacja dźwiękowa. „Wcale nie byłbym zszokowany, ponieważ to atrakcja… Mogę znowu zobaczyć Vince’a w jakimś charakterze”.

W przeciwieństwie do Bookera, który wierzy, że WWE może wykorzystać Vince’a jako charyzmatyka, mistrz świata AEW CM Punk nie wierzy, że przejście Vince’a na emeryturę oznacza zmianę jego roli w firmie. Punk stwierdził, że nie sądzi, aby Hulk zmienił się w WWE i Nadal uważa, że ​​Vince będzie praktyczny pomimo przejścia na emeryturę.

READ  Richard Borghi ogłasza, że ​​odchodzi od młodych i niespokojnych

W przeciwieństwie do tych komentarzy, WWE szybko przeszło z emerytury Vince’a, ogłaszając, że Stephanie McMahon i Nick Khan zastąpią go na stanowisku co-CEO WWE i że Triple H awansuje. Kierownik ds. Relacji Talentów i Kreatywności. Booker wierzy, że dzięki nowej dynamice w kreatywnych murach WWE może to mieć ogromny wpływ na talenty na niektórych stanowiskach.

„Wielu z tych facetów jest przyzwyczajonych do bezpośredniego radzenia sobie z panem McMahonem i jest pewien komfort, że ci faceci czują się z Vincem” – powiedział Booker. „Mogą zapukać do tych drzwi, wejść i naprawdę porozmawiać z nim i uzyskać tę mądrość, tę radę od Vince’a. Powiem ci teraz, wielu facetów to uwielbia. przeszli przez całą swoją karierę, a Vince był tym parasolem.

Jeśli użyjesz któregoś z cytatów z tego artykułu, podaj nazwę The Hall of Fame Podcast z ah/t firmie Wrestling Inc. do kopiowania.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top