Cztery „błogosławione” miecze do boksu w Polsce

Czteroosobowa drużyna z Swords Boxing Club udaje się w tym tygodniu do Polski, aby wziąć udział w wielonarodowych obozach treningowych i turniejach.

Mong The Lucky Quartet Dylan Kelly, który w lutym zdobył tytuł mistrza Dublina, a następnie przegrał przez wąski split 3:2, mógł podążyć w obie strony w swojej walce o honor narodowy.

Do Kelly dołącza Brooklyn Mougan, który w lutym zdobył tytuł w Dublinie, oraz mistrz Leanster Michael Andrews, Dean Smithers i Jack McAuley w styczniu.

Czekając na tę podróż, trener Swords BC, David Byrne, powiedział: „To wspaniała okazja i zaszczyt zaprosić naszych bokserów do trenowania w Polsce i rywalizacji z najlepszymi narodami boksu takimi jak ta.

„Doświadczenie zdobyte przy rozwoju naszych bokserek jest bezcenne i doskonałe.

– Po raz pierwszy wysłaliśmy drużynę na międzynarodowy obóz treningowy, na którym pojawią się nie tylko bokserzy z Anglii, Litwy i Słowacji, ale także młodzieżowa reprezentacja Łotwy oraz pięściarzy z Ukrainy i Polski.

„Ten mecz będzie prawdziwym sprawdzianem przeciwko najwyższemu oporowi, a obóz treningowy dla Dylana, Jacka i Brooklynu będzie świetnym przygotowaniem.

Obóz treningowy trwa od piątku do piątku, a zawody odbędą się w sobotę i niedzielę, 23 i 24 kwietnia w północno-wschodnim mieście Kedrz.

READ  Udostępnij ponownie w Polsacie, Polska

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top