Czasy Francja – Polska, jak oglądać w telewizji, transmisja online, Mistrzostwa Świata 2022

Mecz 1/8 finału Mistrzostw Świata FIFA 2022 zmierzy się z Francją w niedzielę 4 grudnia na stadionie Al Thumama w Al Thumama w Katarze o godzinie 10:00.

Możesz oglądać mecz Francja – Polska na żywo FuboTV (dostępna bezpłatna wersja próbna)

Możesz także oglądać transmisję na żywo Francja – Polska z hiszpańskim komentarzem Paw

Kiedy rozpocznie się mecz Francja – Polska?

Mecz 1/8 finału pomiędzy Francją a Polską rozpocznie się w niedzielę, 4 grudnia 2022 r. o następujących godzinach:

  • 10:00 ET / 7:00 PT
  • 15:00 GMT / 16:00 CET

Jak oglądać Francja vs Polska?

Jeśli oglądasz w telewizji, możesz oglądać mecz Francja vs Polska na następujących kanałach:

Możesz oglądać mecz Francja – Polska na żywo FuboTV (dostępna bezpłatna wersja próbna)


Możesz także oglądać transmisję na żywo Francja – Polska z hiszpańskim komentarzem Paw

Francja vs Polska: ukształtowanie terenu

Francuzom przydałaby się przerwa

Jeśli mamy być szczerzy, Francuzi mieli stosunkowo łatwą drogę do fazy grupowej i rundy pucharowej. Po zwycięstwach nad Danią i Australią „Les Blues” wiedzieli już, że zakwalifikowali się do 1/8 finału, zanim zmierzyli się z Tunezją w ostatnim meczu grupy D. W tym finale główny trener Didier Deschamps zdecydował się na rotację swojego zespołu, co zakończyło się szokującą porażką 1: 0. Były zwycięzca Pucharu Świata był ostro krytykowany za swój wybór, ale nie trzeba dodawać, że trzeba być uczciwym wobec Deschampsa. Jego gwiazdy zdobędą trochę cennych R&R, przygotowując się do głębokiego występu w turnieju. Oczywiście pierwszą przeszkodą na tej drodze jest polska strona prowadzona przez Roberta Lewandowskiego, która może być bardziej skomplikowana niż się wydaje.

Ironią była Polska

Nie byłoby całkowitym błędem stwierdzenie, że Polska ma szczęście, że znalazła się w 1/8 finału mistrzostw świata. Chociaż przegrali swój ostatni mecz grupowy 2: 0 z faworytami turnieju, Argentyną, udało im się awansować do fazy pucharowej z lepszą różnicą bramek niż rywale z grupy, Meksyk. W związku z tym muszą teraz zmierzyć się z drużyną Francji, która będzie w pełni wypoczęta przez jednych z najlepszych graczy na świecie. Robert Lewandowski i CO. Czasami pod wrażeniem, ale zdecydowanie rozczarowany innymi. Muszą być jak najostrzejsi, gdy w niedzielę zmierzą się z Francuzami.

Francja vs Polska: Prognoza

Chociaż Francja jest lepszą drużyną z tej dwójki, warto zwrócić uwagę na polską defensywę. Utrzymali potężną Argentynę w odległości dwóch bramek i zachowali czyste konto przeciwko Meksykowi i Arabii Saudyjskiej. Rzeczywiście, Polacy są fizycznie dobrze wyczuleni i przysparzają szybkim Francuzom sporo problemów. Z drugiej strony spodziewamy się, że kiedy zabrzmi ostatni gwizdek, to Francuzi. Francja wygra 2:1.

Stara przyjaźń

Jednym z interesujących czynników w tym meczu jest wieloletnia przyjaźń między obydwoma krajami. Rzeczywiście, od XVIII i XIX wieku do Polski przeniosło się do Paryża wielu znanych artystów i intelektualistów. Tak jest w przypadku słynnego kompozytora klasycznego Fryderyk Chopin (1810-1849), urodzony w Polsce z matki Polki i ojca Francuza-emigranta (stąd jego francuskie imię). był też Maria Curie (ur. Maria Skłodowska, 1867–1934), była pierwszą i jedyną laureatką Nagrody Nobla w dwóch różnych naukach oraz pierwszą kobietą profesorem Sorbony. Istnieją pewne powiązania między tymi dwoma krajami, jednak nie wierzymy, że spotkanie w niedzielę będzie miało charakter przyjacielski. Cieszyć się!

Liderzy

Za przewinienie zawodnik otrzymuje żółtą kartkę

READ  Silna burza powoduje 4 ofiary śmiertelne w Polsce, zniszczenia w całej Europie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top