Czarna Pantera: pierwszy zwiastun filmu Wakanda Forever przedstawia Namor

Bardziej niż jakikolwiek inny duży film Marvela, który ujawniono w tym roku San Diego Comic ConA Czarna Pantera: Wakanda na zawszePierwsza rzecz, która jest legalnie promowana.

Podczas dzisiejszego wielkiego programu Marvel’s Hall H aktorka Letitia Wright powiedziała, że ​​ona i reszta obsady i ekipy współpracowali Wakanda na zawsze Miało to uhonorować spuściznę, którą Chadwick Boseman pozostawił po swojej śmierci. Wakanda na zawszeZwiastun T’Challa nie przyznaje bezpośrednio, co wydarzyło się w MCU, ale jego nieobecność i niedawne odkrycie nowego podwodnego narodu po raz kolejny stawiają świat – w szczególności Wakandę – na krawędzi. Podczas gdy Wakandczycy, tacy jak Shuri (Wright), Królowa Ramonda (Angela Bassett) i Okoye (Danai Gurira) są widziani w żałobie i wydają się próbować wymyślić, jak iść naprzód, zwiastun przedstawia również nową grupę płazów – jeden z nich urodził się ze skrzydlatymi stopami.

W komiksach Marvela królestwa Wakandy i Atlantydy ścierały się przy wielu okazjach, co miało katastrofalny skutek, gdy ścierały się ego ich królów. Tutaj Namur (Tenoch Huerta) z MCU i inni Atlantydzi wydają się mieć powiązania z kulturami Majów, a ich przybycie doprowadziło do pewnego rodzaju konfrontacji z ludźmi w świecie powierzchni. Wraz z M’Baku (Winston Duke) i Ayo (Florence Kasumba), reszta Dora MilajiRiri Williams (Dominic Thorne) przygotowuje się do bitwy, z którą ma się zmierzyć Wakanda, i na podstawie materiału filmowego napastnika będą potrzebować jej pomocy.

Czarna Pantera: Wakanda na zawsze W rolach głównych występują także Florence Kasumba, Michaela Cowell i Martin Freeman. kinematografia Do kin trafił 11 listopada.

READ  Królowa Elżbieta mianuje Camillę, księżną Kornwalii, na Lady Royal w Zakonie Rabatu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top