Cyberpunk Stray Trailer: Obejrzyj pięć minut gry z kotami

Podczas zeszłorocznego wydarzenia Sony zaprezentowało zabłąkany, nowa gra, która pojawi się na konsolach PS4 i PS5 w 2022 roku. Głównym bohaterem gry jest zabłąkany kot, którego gracze kontrolują, aby poruszać się po futurystycznym cyberpunkowym mieście będąc zarażonym. Przewińmy do tego tygodnia i otrzymaliśmy nasze pierwsze długie spojrzenie na grę wraz ze zwiastunem rozgrywki.

zabłąkany Wydaje się, że to niesamowicie zabawna odmiana gatunku cyberpunk, w którym ludzie są w stanie poruszać się po futurystycznym świecie jako zainfekowany bezpański kot. Tytuł pochodzi od Swanna i zakładając, że nie będzie żadnych opóźnień, będzie można w niego zagrać na początku przyszłego roku. Ostateczny zwiastun pokazuje pięć solidnych minut rozgrywki.

Gracze mogą spojrzeć na fizykę gry i elementy interaktywne, a także na świat z punktu widzenia kota, a nie człowieka. Podczas rozgrywki gracze będą mieli za zadanie rozwiązywać łamigłówki, aby odkryć nowe łamigłówki i przedostać się przez niebezpieczne miasto. Widzimy kota pukającego do garnków, wspinającego się po budynkach i mierzącego się z wrogami w pustym metrze.

Graczowi towarzyszyć będzie dron zwany B-12, który będzie wchodzić w interakcje z przedmiotami, którymi kot nie będzie mógł manipulować, takimi jak sejf. Pomimo jej przyszłego towarzysza, „kot zawsze będzie kotem”, zgodnie ze zwiastunem gry, który pokazuje, że robi takie rzeczy, jak drapanie się po ramieniu kanapy.

Chociaż nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery i innych szczegółów, takich jak cena, zabłąkany Bliżej niż kiedykolwiek do uruchomienia. To jedna z ciekawszych gier zapowiedzianych do tej pory na konsolę PlayStation 5, choć będzie można w nią zagrać również na urządzeniach PS4 i Windows.

READ  5 najlepszych typów na Dzień Społeczności na listopad 2021 r.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top