Crash Bandicoot jest w pełni dostępny na Xbox, PlayStation i Nintendo Switch

Po co zbierać owoce wumpa pojedynczo, skoro można znaleźć kosz i złapać je wszystkie na raz?

Activision ogłosiło dzisiaj dwa nowe pakiety rozmów Awaria Bandicoota Gry na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X | S i Nintendo Switch. Są już dostępne.

sprytnie zatytułowany rozbił się Pakiet zawiera kompilację nowej edycji Trylogia Crash Bandicoot N. Sane (Zawiera pierwsze 3 oryginalne gry Crash)A Przedstawiamy ostatnią nową serię Crash Bandicoot 4: Już czas, Plus 1999 PS1 Premium Edition المتاز CTRA Crash Team Racing Nitro Fueled.

Alternatywny pakiet Activision, dubbing Crash Bandicoot Quadrilogy, Zawiera tylko N. rozsądna trylogia A awaria 4.

Rozważając najlepszą opcję, sprawdź te niesamowite, zabawne podsumowania dotychczasowej historii Crash Bandicoot:

rozbił się za 119,99 USD i kwadratura Sprzedają za 89,99 USD na większych urządzeniach domowych (nieco mniej na Switchu, prawdopodobnie ze względu na mniej gęste graficznie porty), chociaż obecnie są w sprzedaży odpowiednio za 59,99 USD i 53,99 USD.

Jeśli nie masz jeszcze żadnej z tych gier, może to być idealna okazja, aby się zanurzyć. Należy jednak pamiętać, że żadnej z tych przygód nie można nazwać „przyjazną dla początkujących”. Podobnie jak ich oldschoolowe odpowiedniki na PS1 – i w awaria 4 Status, proste wyzwanie inspirowane stylem retro – odrodzenie Awaria Bandicoota Nagłówki mogą być bardzo trudne. Jednak trudność stwarza satysfakcjonujące poczucie spełnienia. Jeśli będziesz się tego trzymać, to znaczy.

Posiadanie tych pakietów sprawiło, że po raz kolejny poczułem smutek z powodu ulubionego torbacza wszystkich, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Toys For Bob, niezwykle utalentowany zespół programistów stojący za ponownym wyobrażeniem Crasha, Przeniesiony do pracy Wezwanie do służby Zamiast iść naprzód z pomarańczowym cudem. Atmosfera jest taka awaria 4 Po prostu nie sprzedał się wystarczająco dużo, co jest poważnym wstydem.

Mówiąc o Toys For Bob, nadal trzymam się właściwej rzeczy Skylandersi Renesans. Człowiek może marzyć.

READ  Okazuje się, że „podkładki piankowe” w kontrolerach Zelda Joy-Con nie są nowością

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top