COVID-19 Ontario: 1090 hospitalizacji, zgłoszono trzy dodatkowe zgony

Liczba hospitalizowanych pacjentów z COVID-19 w Ontario osiągnęła w poniedziałek 1090, ponieważ zgłoszono trzy kolejne zgony związane z chorobą.

Poniedziałkowe dane szpitalne pokazują wzrost z niedzielnych 977 pacjentów. Jednak nie wszystkie szpitale udostępniają dane pacjentów w weekendy.

Nie ujawniono informacji o przypadkowym przyjęciu do szpitala i stanie szczepień osób przyjętych do szpitala.


  • Zarejestruj się tutaj, aby otrzymywać powiadomienia o najświeższych wiadomościach z Toronto bezpośrednio do Telefon lub E-mail

W tym samym czasie liczba pacjentów oddziału intensywnej terapii wzrosła z 11 do 184.

Laboratoria w Ontario zidentyfikowały 2401 nowych przypadków COVID-19 w ciągu ostatnich 24 godzin z 12149 testami. Według hrabstwa skutkowało to dodatnim wskaźnikiem 17,6 procent.

Liczba zgłoszonych dzisiaj przypadków potwierdzonych laboratoryjnie jest zaniżona ze względu na ograniczony dostęp do testów PCR na poziomie powiatu.

Z trzema dodatkowymi zgonami z powodu COVID-19 zgłoszonych od niedzieli, liczba zgonów w Ontario wynosi 12 566.

Ontario miało 1 198 319 potwierdzonych laboratoryjnie przypadków od początku wybuchu epidemii, w tym 1 154 050 wyzdrowień.

Naczelny lekarz okręgowy ds. zdrowia ma porozmawiać z mediami poniedziałkowe popołudnie Po raz pierwszy od prawie miesiąca.

Dr Kieran Moore ostatnio przemawiał publicznie 13 marca.

Od tego czasu liczba hospitalizacji związanych z tą chorobą wzrosła, a dane dotyczące ścieków wskazują, że nowy koronawirus rozprzestrzenia się w sposób, który harmonogram doradztwa naukowego hrabstwa określił jako szóstą falę.

READ  Orzeczenie brytyjskiego sądu toruje drogę do ekstradycji Juliana Assange'a do Stanów Zjednoczonych

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top