Coroczne Block Party powraca do centrum Kelowna w sobotę – Kelowna News

Po dwóch latach odwołania z powodu pandemii COVID-19 centrum Kelowna było gotowe na imprezę.

31. doroczna gala Stowarzyszenia Downtown Kelowna przejęła w sobotę Bernard Street, a dziesiątki lokalnych sprzedawców wystawiało swoje towary, a także rozrywkę na żywo i pyszne jedzenie.

„To w zasadzie święto rzemieślników, rodziny, wyjścia i przeprowadzki do centrum bez zakłócania ruchu” – powiedział Mark Burley, dyrektor generalny DKA.

To pierwszy raz od czasu Kelowna . zebranie się partii Bloku Inicjatywa „Meet Me at Bernard” W miesiącach letnich ruch samochodowy na Bernard Street w samym centrum miasta jest zamknięty.

„Pozwoliło nam to wypróbować coś innego, dopasowując wszystkich naszych dostawców, rozrywkę, funkcje, wszystko w zakresie Meet me on Bernard, więc myślę, że to naprawdę fajny dodatek, więc jesteśmy naprawdę szczęśliwi” powiedział Burley.

Burley powiedział, że fani wyszli na imprezę wcześnie w sobotę, jeszcze przed oficjalnym 10 rano.

„Jest tu bardziej tłoczno, niż się spodziewałem”, powiedział. „Mieliśmy tu duży ruch”. „Publiczność jest potrzebna, chcą wychodzić i robić różne rzeczy.

„Kiedy po raz pierwszy wyszliśmy z nakazów zdrowia publicznego, telefony zaczęły dzwonić –„ Czy robisz to, czy robisz tamto?” „

DKA będzie gospodarzem nowego pokazu samochodowego na Bernard Street 20 sierpnia, a Winter Street Market powróci do centrum Kelowna w grudniu.

„Możemy też mieć dwie kolejne niespodzianki” – powiedział Burley.

Impreza blokowa trwa w sobotę do godziny 16.00

READ  Sophie Turner jest w ciąży i spodziewa się dziecka numer 2 z Joe Jonasem - Hollywood Live

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top