Conor McGregor wybucha wyzwiskami na konferencji prasowej UFC 264, ale wydaje się, że Dustin Poirier wygrywa wojnę na słowa

Po pięknej styczniowej zabawie Conor McGregor Wrócił do przeklinania, tak jak kiedyś robił puszki po napojach i ruchomą lalkę. Ale pomimo jego wysiłków Dustin Poirier Wygląda na to, że nie przejmuje się jego słowami.

Przed ich trzecią walką zaplanowaną w UFC 264 W głównym wydarzeniu McGregor i Poirier spotkali się po raz pierwszy twarzą w twarz na konferencji prasowej przed walką z ochrypłym tłumem wypełniającym T-Mobile Arena w Las Vegas.

W dniach poprzedzających ich poprzednie spotkanie – walka w Poirier zakończyła się nokautem w drugiej rundzie – McGregor uśmiechał się i nie miał nic poza komplementami dla rodowitego Lafayette w Los Angeles. Tym razem MacGregor rzucił na scenę ostry sos Pouriera, próbował zaatakować Poiriera po jego opuszczeniu stanowiska, a następnie celował w osobiste zniewagi.

„W sobotni wieczór chodzisz jak pies w tym oktagonie!” – krzyknął McGregor. “Jesteś trochę nikczemny. Twoja żona jest twoim mężem. Jesteś trochę nikczemny, głupiutki pagórek. Żona Julie!

Po drugiej stronie sceny Pourier uśmiechał się, odpowiadając na kpinę McGregora.

– Kiedyś byłeś o wiele lepszy – powiedział Pourier. “Powrót do rozmowy był o wiele lepszy. Pieprzenie jest słabe. “

Kilka wersji tego samego zapytania pojawiło się w McGregor na temat widocznej różnicy w jego zachowaniu między ostatnią walką a wydarzeniem w ten weekend i kiedy ta zmiana faktycznie nastąpiła.

Jeden z reporterów zadał dokładnie to pytanie McGregorowi, a Pourier odpowiedział jako pierwszy. Odpowiedź wydawała się na chwilę uciszyć irlandzką gwiazdę.

„Ponieważ wypadł z gry”, powiedział Pourier o czasie zmiany pozycji McGregora. “Nie McGregor szybko… McGregor śpi.”

McGregor nie milczał długo. Podczas konferencji prasowej kontynuował strzelanie do Poiriera z każdą frazą upiększoną przekleństwami i przekleństwami, gdy próbował zbić przeciwnika.

Ta strategia zadziałała doskonale, gdy dwaj zawodnicy po raz pierwszy spotkali się siedem lat temu, a McGregor został znokautowany w pierwszej rundzie na naładowanym emocjonalnie Poirier. Wygląda na to, że McGregor nie mógł się doczekać powtórzenia tego występu w klatce i poza nią.

READ  Stefanos Tsitsipas potrzebuje meczów, tracąc szanse na Wimbledonie | ATP .okrągły

– Wejdę mu do głowy – krzyknął McGregor. O to tutaj chodzi. Zrób to. To on. To jest koniec drogi. Nawet po ostatniej walce: „Już mi się to nie podoba, nie lubię tego robić”. Wiedział, co nadchodzi. Znał klapsy, które wziął.

– Tak jest teraz. W sobotę wieczorem chodził po tym ośmioboku jak pies i śpi.

Przemoc werbalna również nie zwolniła, gdy McGregor nazwał Poiriera wszystko, od „trupa” do „małego fałszywego faulu”, gdy próbował wykluczyć to, co wydarzyło się w rewanżu na początku tego roku.

„Szczerze mówiąc, nie mówię o tym zbyt wiele” – powiedział. „Nie rozumiem. On jest Busterem Douglasem. Jest Busterem Douglasem, kim jest i tak właśnie zejdzie.

„Będzie z tego znany. To była szczęśliwa wygrana i zamierzam to poprawić w sobotni wieczór”.

Temat przygotowań został poruszony podczas sesji pytań i odpowiedzi, gdzie Pourier oskarżył MacGregora o kontaktowanie się z bokserami i zawodnikami, którzy go znali lub pracowali z nim przez lata, aby pomóc w obozie treningowym.

Oczywiście McGregor odmówił proszenia kogokolwiek o pomoc, zwłaszcza jeśli chodzi o jego umiejętności bokserskie.

„Paulie Malignaggi wywołał sparing w czołówce do walki Floyda [Mayweather]– Ty idioto – powiedział McGregor, jeden z najlepszych bokserów na tej imponującej planecie. „Nie zadzwoniliśmy do nikogo, aby poprosić kogokolwiek o jakiekolwiek informacje o tobie, jesteś odurzony”.

Wywołanie nazwy Mayweather doprowadziło do kolejnej ognistej odpowiedzi ze strony Poiriera, gdy McGregor przypomniał McGregorowi o tym, co wydarzyło się na ich meczu bokserskim w 2017 roku, co nieco odwróciło wynik w UFC 257 Również główne wydarzenie.

„Oboje zrobiliśmy ci to samo” – powiedział Pourier o wspólnym nokaucie Faouziego z Mayweatherem na McGregorze.

Zanim zakończyła się chaotyczna konferencja prasowa, słowa McGregora zostały użyte przeciwko niemu po tym, jak powiedział w tym tygodniu Przeoczył Poirier podczas ich ostatniego spotkania Podczas gdy spodziewał się ostatecznej konfrontacji z Mannym Pacquiao w boksie.

READ  Cyril Jean wybiera Aleksandra Wołkowa za jednogłośny gest decyzyjny | UFC Vegas 30

Bez względu na to, czy McGregor traktuje to poważnie, Pourier z radością przypomniał byłemu mistrzowi drugiej ligi UFC, że wynik to wciąż nokaut w drugiej rundzie i spodziewa się, że tego samego sobotniego wieczoru w trójce.

– Uderzyłem go – powiedział Pourier. – To walka. Od ciebie zależy, czy się przygotujesz. Pokonałem go. Chcę wiedzieć, co jest jego wymówką na sobotę.

Spokojny, spokojny i opanowany do końca, Bourier w końcu obiecał, że nie usłyszał niczego, co powiedział McGregor.

– Nikogo nie nienawidzę – powiedział Pourier. “Jestem mentalnie w innym miejscu. Szanuję go i szanuję wszystko, co zrobił. Po prostu nie dbam już o te rzeczy. Nie obchodzi mnie to. “

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top