Conor McGregor rozdziera Khabiba Nurmagomedova nad komentarzami na temat Jose Aldo: „Wszystko, co robisz, to mówisz jak ab * tch”

Kilka lat temu, Conor McGregor Zrobi wszystko, aby strzelać do Jose Aldo Ukrywający się pod skórą, a teraz były mistrz drugiej ligi UFC staje w jego obronie.

Podczas ostatniego występu na konferencji prasowej w Rosji emerytowany mistrz wagi lekkiej UFC Chabib Nurmagomedov Zapytano go o Aldo po tym, jak dał mu świetny występ przeciwko niemu Pedro Munhos.

To było drugie zwycięstwo Aldo z rzędu, odkąd nie udało mu się zdobyć tytułu wagi ciężkiej, a występ był uważany za jeden z jego najlepszych od czasu dołączenia do składu UFC.

Nurmagomedov zdecydowanie nie zgodził się z tą oceną, jednocześnie krytykując McGregora.

„Był pobity, gdy walczył… Peter [Yan]Prawda?” Powiedział Nurmagomedov. „Mężczyzna wygrywa jedną walkę i wszyscy zaczynają mówić. Kiedy Connor [McGregor] bić się [Donald] “kowboj”[Cerrone]To było jak lew. Kiedy walczy z silniejszymi przeciwnikami, wygląda jak przestraszony kurczak. Walka z najlepszymi zawodnikami pokazuje twoją wartość.

„Pozwól mu walczyć z Peterem w ten sam sposób. Wtedy możemy powiedzieć, że ponownie osiągnął szczyt. Widziałem, co zrobił. Zamknij drzwi i poczekaj, aż sędzia zatrzyma walkę. To pokazuje, że nie jesteś u szczytu. jesteś trafiony i jesteś świadomy i nie bronisz się, nazywam tych bojowników biznesu, którzy wychodzą, aby zarabiać pieniądze.

Nie trzeba dodawać, że te komentarze nie pasowały do ​​​​McGregora celowania i strzelania do Nurmagomedova za nieuzasadnione zagłębianie się w ostatni występ Aldo.

“Ten facet wciąż mówi? Kolejna konferencja prasowa? “McGregor napisał na Twitterze w odpowiedzi na Nurmagomedova. „Nigdy nie byłeś Cerrone w spodniach przez całą swoją karierę. Trzy razy wyciągałem z [fighting] dla niego. Twój ojciec, niech Bóg się nad nim zlituje, nie mógł uwierzyć własnym oczom, tak jak pokonałeś Cerrone. Nie szanujesz Cerrone, a teraz też Aldo? uciekłeś. cichy.

READ  Raducanu może stać się jednym z najlepiej sprzedających się sportowców na świecie

Kolejna konferencja prasowa? haha za co? Robisz całą masę niczego, kolego. Ty i Cerrone od dawna jesteście zamknięci za walkę i nigdy nie mieliście odwagi. Uciekłaś i teraz wszystko co robisz to gadasz jak suka. Aldo jest zawodnikiem 100 razy, a ty zawsze będziesz”.

McGregor rzadko trzymał język za zębami, gdy dochodziło do wojny na słowa z Nurmagomedovem, jeszcze zanim spotkali się w klatce w 2018 roku.

Chociaż rzadko po prawej stronie wielu z tych argumentów, Nurmagomedov otrzymał sporą ilość krytyki za swoje obelgi wobec Aldo po wygraniu niezrównoważonej walki z Munhosem w UFC 265.

W ostatnich miesiącach McGregor zajął zupełnie inne podejście do Aldo po tym, jak spotkali się w oktagonie w 2015 roku, gdy irlandzka gwiazda zapewniła sobie 13-sekundowy nokaut, aby zostać niekwestionowanym mistrzem wagi piórkowej.

Po złamaniu nogi w ostatniej walce z Dustin Poirier W lipcu Aldo mówił z pochlebstwem o McGregorze i przewidział, że wróci Ponieważ nie wątpił w „bohaterów”. Teraz wydaje się, że MacGregor odwdzięcza się swoją kłującą krytyką Nurmagomedova po tym, jak wygłosił obraźliwe komentarze na temat Aldo.

READ  Brandon Moreno vs. Deiveson Figueiredo potrójnie zarezerwowany na gali UFC 269 w grudniu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top