Conor McGregor przechodzi operację po złamaniu nogi na UFC 264 i oczekuje się, że całkowicie wyzdrowieje

Conor McGregor Odpoczywa, myśląc o wyzdrowieniu po udanej operacji mającej na celu naprawienie szkody, której doznał w walce ze złamaną nogą. Dustin Poirier w UFC 264.

Kontuzja nastąpiła po tym, jak McGregor rzucił pięścią i cofnął się, a następnie zgiął pod sobą nogę, gdy poczuł złamanie kości w ośmioboku. Personel medyczny pospieszył mu z pomocą, gdy pneumatyczny odlew został umieszczony wokół jego nogi i przeniesiony z ośmiokąta na noszach.

Był Poirier? Zwycięzca ogłoszony przez TKO Ponieważ Doktor zatrzymał się o 5:00 od pierwszej rundy.

W niedzielę MacGregor przeszedł trzygodzinną operację na nodze z dr Neilem Al-Atrashem i dr Miltonem Little, szefem urazów sportowych w Cedars-Sinai Hospital w Los Angeles, aby przeprowadzić zabieg. Dr Al-Atrash to ten sam chirurg, który przeprowadził operację Wymiana więzadła krzyżowego przedniego McGregora W 2013 roku po tym, jak zerwał więzadło podczas wygranej z nim Max Holloway.

Jako główny lekarz zespołu zarówno w Los Angeles Dodgers, jak i Los Angeles Rams, dr ElAatrache przeprowadzał głośne operacje u sportowców takich jak Tom Brady. Przeprowadził również operację wymiany ACL u byłego mistrza UFC Jerzy St. Pierre.

Do kości piszczelowej wprowadzono pręt śródszpikowy za pomocą śrub i płytek przymocowanych do kości strzałkowej, aby ustabilizować nogę McGregora. Wiadomość o operacji po raz pierwszy pojawiła się wcześniej TMZ.

Następnie McGregor wydał oświadczenie, które zawierało aktualizację jego statusu. Oczekuje się, że pozostanie w szpitalu przez dwa dni, zanim będzie mógł wrócić do swojego kraju ojczystego Irlandii.

„Właśnie wyszedłem z sali operacyjnej!” McGregor napisał na Twitterze. „Zabieg był doskonały! Wspaniałe uczucie! [Six] Tygodnie w kuli i odbudowujemy! chodźmy! Boże błogosław.”

McGregor następnie opublikował film opisujący operację jako „idealną”, a jednocześnie zwrócił się do Poirier po raz pierwszy po opuszczeniu Oktagonu w sobotnią noc.

READ  Jays zdobywa czwarte miejsce z rzędu

„Dustin, możesz świętować to niesłuszne zwycięstwo, jak chcesz, ale nic tam nie zrobiłeś” – powiedział McGregor. “Ta druga runda pokazałaby to wszystko. Dalej i dalej idziemy do zespołu. Odkurzamy się, budujemy się i wracamy lepsi niż kiedykolwiek. “

Złamana noga McGregora pojawia się niecałe cztery miesiące po byłym mistrzu wagi średniej UFC Chris Weidman Podobną kontuzję doznał w walce z Sala Oriya. Chociaż była to wyraźnie wyniszczająca kontuzja, Weidmann był ostatnio w stanie wrócić na siłownię, aby ponownie uderzyć w klocki po raz pierwszy zaledwie siedem tygodni po operacji.

Menadżer McGregora, Udi Attar, również wydał oświadczenie o operacji i przewidział jego powrót do zdrowia po kontuzji.

„Connor wraca do zdrowia trzy godziny po operacji” – napisał Attar. Operacja skutecznie naprawiła złamania kości piszczelowej i strzałkowej. Wśród jego lekarzy był dr Neil Turks z Kerlan Job, długoletni chirurg ortopeda i chirurg urazowy dr Milton Little z Cedars-Sinai.

Obaj lekarze są pewni, że z czasem wyzdrowieje. Przewidujemy jego powrót do rzeczoznawcy.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top