Cody Rhodes pojawia się w finale Raw 2022

w finale surowy roku, WWE Spojrzeliśmy wstecz na kluczowe momenty z 2022 roku. To był jeden z najważniejszych momentów w roku Cody’ego Rhodesa Przeskoczył statek z firmy, którą pomógł stworzyć, do tej, która nie postrzegała go jako gwiazdy.

Podczas swojego powrotu do WWE Rhodes miał przeciwko niemu trzy mecze Setha Rollinsa. oni Ostatni mecz odbył się w Hell in a Cell w czerwcu. Rhodes cierpi na naderwany mięsień piersiowy. WWE ogłosiło to po operacji Prawdopodobnie będzie pauzował przez dziewięć miesięcy. To wykluczyłoby go do marca 2023 r., ale „American Nightmare” tak by było Zasugerował, że jego powrót może nastąpić na Royal Rumble.

Cody Rhodes omawia plany na 2023 rok

(WWE)

pojawić się w surowy W nagranym wcześniej fragmencie Rhodes powiedział, że chce „rozpocząć od miejsca, w którym skończyłem”.

„Jestem tutaj niesamowicie niejasny i rozumiem. Każdy, kto lubi to, co robimy, może czytać między wierszami. Jest jedna rzecz, po którą wróciłem w szczególności. Jedna rzecz. I znowu, rozdarta klatka piersiowa nie mogła mnie powstrzymać Nie mogłem nic nazwać. To może mnie powstrzymać. Trzeba to zrobić. Trzeba to zakończyć. A ja chcę to osiągnąć”.

Rhodes oczywiście mówi o zdobyciu WWE Championship. Kiedy wraca do firmy, jasno daje do zrozumienia, że ​​chce wygrać turniej, którego jego ojciec, Dusty, nie może wygrać.

Wcześniej w poniedziałek Wrestling News Co. poinformowało o aktualnym planie WrestleMania 39 Main Event, w którym Seth Rollins zmierzy się z Rhodesem O Drew McIntyre’a o mistrzostwo WWE. Będzie druga noc czasy romańskie Za nieokreśloną zniżkę na Mistrzostwa Świata. jeśli skała Nie może walczyć na WrestleManii, wtedy Rhodes zmierzy się z Reignsem.

Wygląda na to, że Rhodes dostanie walkę o tytuł na WrestleManii w taki czy inny sposób. Nie jest jasne, która noc i jaki adres. Rhodes prawdopodobnie będzie musiał trochę poczekać, aby zostać mistrzem WWE, ale w międzyczasie może zostać mistrzem uniwersalnym. Zakładając, że wróci w trakcie Royal Rumble i wygrywa, może „wybrać” tytuł, o który chce walczyć w Pokazie Wystaw.

READ  FTR traci tytuły AAA Tag Team na Noche de Campeones – WON/F4W

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top