Co powiedział Tata Martino o jedenastce przeciwko Polsce?

Na kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Katarze 2022 trener reprezentacji Meksyku Gerardo Martino powiedział, że ma już na myśli skład na otwarcie mistrzostw Tria z Polską 22 listopada. , „Tada” jest podekscytowany, ponieważ wierzy, że jego drużyna zyskała świadomość futbolową w ostatnich kilku meczach rozgrzewkowych.

„Posiadanie determinacji zawodników, nie tylko tych wątpiących, ale świadomość, że są zdrowi i będą zdrowi, a posiadanie ich ze mną jest problemem. Mam jedenastu i potrzebuję tłumaczy, żeby byli jak najlepiej, a tego nie mamy, a tego nie ma żaden trener.. W zasadzie mam już pomysł na drużynę, którą zamierzamy wystawić” – powiedział Tata Martino Star+ wyłącznie dla pierwszej osoby.

Nowa drużyna narodowa jest gotowa na Mistrzostwa Świata

Argentyński trener uważa, że ​​administracja z Meksykiem wobec Kataru w 2022 roku powinna się odbyć. Kwalifikacje, zwłaszcza porażki z Kanadą i USA.

Przeciwko Ekwadorowi, Paragwajowi, Peru i Kolumbii nigdy nie widziałem zespołu, który ponownie się zakwalifikował, powolny, przewidywalny, wydawał się zdeterminowany., wiedząc, że w każdej chwili mogą wygrać mecz, ryzykując wynik. Możliwości jest wiele. Trudno konkurować w oczekiwaniu na cud, rywalizować z drużyną, która wie, dokąd zmierza, z zaangażowanymi graczami, którzy wiedzą, że jest odbicie, bez wymówek. On kontynuował.

El Tata wierzy, że meksykański futbol jest w dobrych rękach

„Tada” Martino obiecał zrobić więcej dla meksykańskiego futbolu, ale nie dotrzymał tego, ponieważ wierzy, że jego pomysły zostaną zrealizowane dzięki pomocy Yon de Luisa i Jaime Ordiales.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top