CM Punk Adresy nieudanego Lariata w AEW Double or Nothing

CM Punk oficjalnie został twarzą AEW na Double or Nothing zeszłej nocy, pokonując „Wisiela” Adama Page’a w głównym evencie programu. Aby wygrać Mistrzostwa Świata AEW. Znaczna część meczu jest zbudowana wokół Punk i Page, którzy wykorzystują nawzajem swoje ruchy kończące – historię, którą opowiadali również przed meczem – co sprawia, że ​​szkoda, że ​​Punk zawiódł Buckshot Lariat nie raz, ale dwa razy.

W obu przypadkach były mistrz WWE nie zdołał wylądować przedniego rdzenia nad górną liną, tworząc ruch, potykając się i upadając zamiast stać na nogach. Za drugim razem Punk poszedł w jego ślady, używając lasso, chociaż tłum nie był pod wrażeniem.

„To jedna z tych cholernych rzeczy” – powiedział Punk zapytany o próby podczas tych prób. Media scrum po pokazie Double Or Nothing. „To jedyny raz, kiedy to przegapiłem, odkąd spróbowałem, zrobiłem to w telewizji i nie zrobiłem tego z jakiegokolwiek powodu, i to jest do bani. Ale to jest fajna rzecz w pro wrestlingu, czuję się bardziej komfortowo, gdy *t huśta się na boki, nie. Moim zdaniem wszystko musi wyglądać idealnie. Pewnie będę się o to nabijał, ale wiesz, błędy się zdarzają.

Jeśli chodzi o to, co dalej dla Punk jako mistrza świata AEW, Gwiazda ujawniła wiele imion, z którymi chciałby się zmierzyć Teraz, gdy ma pas, umieścił Briana Danielsona na szczycie tej listy jako wymarzonego potencjalnego przeciwnika. Z AEW x NJPW Forbidden Door wymienionym jako następny pay-per-view AEW, Punk prawdopodobnie zmierzy się z jedną z najlepszych supergwiazd NJPW, wymieniając Kazuchikę Okadę, Hiroshi Tanahashi i Will Ospreay jako potencjalnych partnerów do serialu. Forbidden Door odbędzie się 26 czerwca.

Cytując z tego artykułu, prześlij ah/t do Wrestling Inc. do kopiowania

READ  Amanda Seyfried wspomina problemy zdrowotne związane z urodzeniem syna

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top