Clivis. Prezydent z żoną bez masek na Rynku? Mieszkaniec zawiadamia policję

Prezydent Clivis Adam Newman i jego żona mogą zostać ukarani grzywną za niezakrywanie ust i nosa w miejscu publicznym. Sprawę na policję skierował jeden z mieszkańców Clevis, a całą sytuację opisuje lokalny zarząd 24gliwice.pl.

Laplin. Dwóch młodych mężczyzn zginęło w tragicznym wypadku w nocy

Clivis. Prezydent z żoną bez masek na Rynku. Opublikował te zdjęcia na Facebooku

Newman i jego żona pojawili się na Rynku Clivis. Jak pokazują zdjęcia, para nie nosiła masek ochronnych. W tym czasie burmistrz miasta spotykał się z mieszkańcami i pozował do zdjęć z dziećmi, zdobiąc dekoracje z okazji Walentynek.

Po spotkaniu Newman zamieścił zdjęcia na swoim profilu na Facebooku. W komentarzach mieszkańcy wskazywali, że nie ma maski. – W wolnym czasie przeglądałem na Facebooku profil Adama Newmana, prezesa Clive, i zobaczyłem jego zdjęcie zrobione 14 lutego 2021 roku na Rynku. To jest na zdjęciu Prezydent, Wraz z żoną przedstawia się bez maski. Jak widać na kolejnym zdjęciu, on też podszedł do dzieci bez odpowiedniego zabezpieczenia – powiedział jeden z mieszkańców w rozmowie z lokalnym portalem.

Clivis. Prezydent bez maski? Tak, policja to robi

Rzecznik Urzędu Miejskiego Łukasz Oryszczak w Clevis nie chciał komentować sprawy.

– Potwierdzam to Clivica Policja Otrzymaliśmy takie zawiadomienie – powiedział rzecznik Clivis Policja subinsp. Marek Chomsky.

Helikopter policyjny dostarczył serce w samą porę - mieli tylko 4 godzinyPiloci policyjni dostarczyli serce helikopterem. Mieli bardzo mało czasu

Funkcjonariusze z pierwszego komisariatu prowadzą obecnie śledztwo na podstawie kodeksu postępowania w sprawie drobnych przestępstw. Raport wpłynął w zeszłym tygodniu – działania te powinny zostać zakończone w ciągu miesiąca od ich wykonania.

Obejrzyj wideo
Dr Schirmond: Brytyjski szczep wirusa mógł przebywać w Polsce od dłuższego czasu

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top