Clayton Kershaw Los Angeles Dodgers Minnesota Twins

Minneapolis (AFP) – Clayton Kershaw Zagrał perfekcyjnie przez siedem rund dla Los Angeles Dodgers w swoim pierwszym występie w tym sezonie, zanim został zatrzymany, dominując nad Minnesota Twins 13 uderzeniami w 21 uderzeniach podczas wygranej 7-0 w środę.

Menedżer Dave Roberts wyciągnął Kershaw po 80 rzutach w chłodne popołudnie na Target Field. Alex Vecia odpoczął na ósmym miejscu i zrezygnował ze swojej pierwszej i jedynej piosenki w Minnesocie, piosenki Gary’ego Sancheza.

Cody BellingerI Gavin Lux I Austin Barnes W ósmym miejscu oddał strzały u siebie w pojedynkę z lojalistą Derekiem Rodriguezem, który zadebiutował w Twins.

Justin Turner Hit podwójnego singla na początku, Tria Turner To była mucha ofiarna na sekundę i Max Muncie Wszedł głęboko w dziewiąte miejsce dla Dodgersów, którzy wygrali mecz 7-2 poprzedniego wieczoru, a to zostało przerwane na półtorej godziny z powodu deszczu i zakończyło się tuż po północy.

Kershaw był bardzo odświeżony, rozpoczynając swój 15 rok w Dodgers. Trzykrotny zwycięzca NL Cy Young potrzebował zaledwie 80 wyciągów. Uderzył w bok w szóstym sezonie i wachlował każdego z bliźniaków przynajmniej raz, z wyjątkiem Jiu Orchilaktóry strzelił na trzecie miejsce i przesunął się w prawo przy pierwszych dwóch uderzeniach.

Ostry strzał ze środka Orcilli z dwoma uderzeniami w siódmej rundzie wślizgnął się pod rękawicę Kershawa, gdy próbował uderzyć piłkę z bekhendu, ale drugi oficer bazy Gavin Luxktóry był na krótszym boku bazy, dotarł do piłki i wykonał wzburzony rzut, aby zakończyć grę.

Kershaw, który ponownie podpisał kontrakt z Dodgers za 17 milionów dolarów w tym roku po stracie ponad dwóch miesięcy w 2021 roku z powodu zapalenia w lewym przedramieniu, został zaksięgowany na piątym miejscu w obrocie poza bramką. To niezwykłe zadanie polegało na tym, aby dać ramieniu więcej czasu na zbudowanie siły, biorąc pod uwagę ograniczony harmonogram wiosennych treningów.

READ  Po wybuchu widowni Osaka przegrała z Indian Wells

Ze swoim sliderem w połowie sezonu, Kershaw miał dużą obecność fanów Dodgersów wśród 17101 tłumu – którzy brali udział w rzadkim meczu ich ulubionej drużyny z Minnesoty – często z nieustannym oczekiwaniem i uznaniem dla osiągnięć Kershawa. Kershaw rzucił sans hitter 18 czerwca 2014 roku przeciwko Colorado.

Ci ubrani na niebiesko klienci wygwizdali, gdy widziano, jak Physia wybiega z boiska, jeden z nich siedział za tablicą i krzyczał: „On miał idealną grę!”

Był to 66. mecz w karierze Kershawa w 380 meczach w sezonie zasadniczym. Bliźniacy stali się 27. drużyną ligową, z którą się zmierzyli, tracąc tylko Red Sox i Angels.

Bliźniaki startują Chris Badack To był trudny debiut, niecały tydzień po tym, jak został przejęty w kontrakcie z Padres. Paddack trwał cztery rundy, z dozwolonymi sześcioma trafieniami i trzema biegami.

pokój powozowy

Bliźniacy dali SS Carlos Correa odpoczynek i CF Byrona Buxtona Włącz DH, w reakcji na późną wtorkową noc. Buxton uderzył wszystkie trzy razy, gdy walczył z Kershawem.

Następna

Spryciarze: RHP Walker Buhler (1-0, 13.80) W piątek wylądował w swoim meczu u siebie na stadionie Dodger z Cincinnati. LHP Reiver Sanmartin (0-1, 19.29 ERA) proponuje Liverpoolowi rozpoczęcie serii czterech meczów.

Bliźniaczki: Po dniu wolnym w czwartek RHP Joe Ryan (0-1, 16.50) wszedł na wzgórze w Fenway Park w piątek, aby rozpocząć serię czterech meczów przeciwko Bostonowi. RHP Nick Pevita (0-1, 6.35 ERA) zaczyna się dla Red Sox.

___

Więcej zasięgu AP MLB: https://apnews.com/hub/MLB i https://twitter.com/AP_Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top