Claire Foy i Jesse Buckley olśniewają w błyszczących sukienkach na premierze „Women Talking”

Claire Foy i Jesse Buckley olśniewają w błyszczących sukienkach na premierze Women Talking podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto w 2022 roku.

Claire Foy i Jesse Buckley byli w psotnym nastroju, gdy we wtorek uczestniczyli we wtorkowej premierze filmu Women Talking podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto w 2022 roku w Teatrze Księżnej Walii w Kanadzie.

Para była widziana, jak kołysała się na czerwonym dywanie, mając na sobie efektowne stroje.

Brytyjska aktorka Claire, lat 38, pokazała swoje eleganckie wyczucie stylu w czarnej sukience z odkrytymi ramionami z białym wzorem, pozując obok irlandzkiej gwiazdy Jesse, 32, która śmiała się, gdy miała na sobie niebieską, warstwową suknię. Erdem.

Histeria: Claire Foy i Jesse Buckley byli w psotnym nastroju, gdy we wtorek uczestniczyli we wtorkowej premierze „Women Speak” podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto w 2022 roku

Claire jest widziana uśmiechnięta, gdy wyciąga rękę, by uderzyć Jessego w plecy, a piosenkarka Jesse wyraźnie nie jest w stanie powstrzymać śmiechu.

Widzowie byli widziani uśmiechnięci, gdy trick-or-treaters bawili się przed nimi podczas urzekającego wydarzenia.

Claire gra w filmie Salome Friesen, a Jesse gra Marish Lewin.

Śmiej się przez chwilę: para kołysała się na czerwonym dywanie w efektownych strojach

Śmiej się przez chwilę: para kołysała się na czerwonym dywanie w efektownych strojach

Napisany i wyreżyserowany przez Sarah Polley dramat oparty jest na powieści Myriam Toyuz z 2018 roku o tym samym tytule.

„Women Speak” opowiada historię odosobnionej wspólnoty religijnej, w której kobiety starają się pogodzić swoją rzeczywistość z wiarą.

Premiera odbyła się na festiwalu Telluride Film Festival na początku tego miesiąca, a w grudniu ukaże się w Stanach Zjednoczonych.

Film: Dramat został napisany i wyreżyserowany przez Sarah Polley i oparty na powieści Myriam Toyos z 2018 roku o tym samym tytule.

Film: Dramat został napisany i wyreżyserowany przez Sarah Polley i oparty na powieści Myriam Toyos z 2018 roku o tym samym tytule.

Claire i Jesse pojawili się na czerwonym dywanie obok pisarki Sarah, która była ubrana w czarny garnitur, białą koszulę i pasek.

Trio stanęło obok 37-letniej amerykańskiej aktorki Rooney Mara, która miała na sobie czarną sukienkę z głębokim dekoltem.

Ronnie gra rolę Ony Friesen w filmie. Zaplanowano, że zostanie wydany w Wielkiej Brytanii 10 lutego przyszłego roku.

Opowiadanie historii:

Opowiadanie historii: „The Women Speak” opowiada historię odosobnionej wspólnoty religijnej, w której kobiety walczą o pogodzenie swojej rzeczywistości z wiarą.

Reklamy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top