City Logistics jest dobrze zapakowane w Łodzi II

Wellback Panatoni’s City Logistics எடுத்து dź II Magazyn wynajął 10 500 mkw.

Wynajmowana powierzchnia powinna zostać wykorzystana przez operatora logistycznego do maszynowego mycia i dezynfekcji pojemników wielokrotnego użytku na żywność dla sieci supermarketów. Najemca wprowadzi się do nowej siedziby w lipcu, skąd będzie prowadził swoją podstawową działalność. Oxy Immo pośredniczyła w zawarciu umowy najmu.

Dzierżawa firmy Wellbag to kolejny przykład elastyczności logistyki miejskiej. Z jednej strony oferuje firmom takie opcje jak wynajem niewielkich lokali na powierzchnie powyżej 10 000 metrów kwadratowych; Z drugiej strony przestrzeń można przekształcić w dowolną funkcję. W tym czasie musieliśmy to dostosować do nowoczesnych procesów czyszczenia przemysłowego, co jest osiągane w 100 procentach. W wyniku wyboru Wellpack Park City Logistics Audi II jest w pełni wynajętym obiektem logistyki miejskiej w portfolio Panatoni.
Kamil Kuviatkovsky, starszy menadżer ds. Leasingu w Panatoni

City Logistics Łódź II Prime została zbudowana tak, aby spełniała wymagania certyfikatu „Very Good”. Znajduje się 8 km od centrum Audi, 5 km od A1 (główna polska autostrada północ-południe) i 27 km od A2 (zachód-wschód). Łączna powierzchnia planowana wynosi 38 000 metrów kwadratowych.

READ  Rozszerzone ograniczenia. Pojawiło się nowe ograniczenie, wskazana jest sekwencja szczepionki

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top