Chromnic. Dwuletniego chłopca przejechał ojciec. Nie można uratować dziecka

Tornovska Policja Dostarczono smutnych informacji. Dwuletni chłopiec bawił się przy budowie domu w Kromniku koło Torna. Dziecko przejechało przez wywrotkę budowlaną – nie mogło jej uratować.

Obejrzyj wideo
Doprowadziło to do wypadku, w którym zginęło 4-letnie dziecko. Policja zatrzymała kierowcę autobusu

Chromnik miał dramatyczny wypadek. Umarło dwuletnie dziecko

Zrobić Wypadek Stało się to w sobotę (10 kwietnia) tuż przed godziną 11:00. Bizuckiego. Dziecko zostało przejechane przez wywrotkę budowlaną – wykopaliska prowadzone przez jego ojca.

– 31-letni mężczyzna jeździ wywrotką, ciągnie brud i gruz po swojej posesji, aw pewnym momencie przejeżdża po swoim dwuletnim synu, który trafia pod koła wywrotki – RMF FM Pave Climax , Rzecznik prasowy policji w Torno.

Dziecko zostało poważnie ranne. Natychmiast wezwano pomoc. Na miejscu zdarzenia ratownicy natychmiast przeprowadzili reanimację chłopca. Ściągnięto też helikopter z polskiego ratownictwa lotniczego. Mimo długiej walki ratowników nie udało się uratować dziecka.

Tragiczne sytuacje Wypadek Teraz policja Torno wyjaśnia.

READ  Christian Ochmann zdobył nagrodę Zwycięskie Objawienie Roku

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top