Christina Hendricks otwiera się na pytania dotyczące seksu

„O biustonoszu można powiedzieć tylko dwa zdania”.

na wysokości Szaleni ludzieJego sukces był niesamowicie poszukiwany – w tym Christina Hendricks.

Rich Polk/NBCU Image Bank za pośrednictwem Getty Images

Christina, która zagrała charyzmatyczną postać Joan Holloway, przyznała niedawno, że chociaż publiczność natychmiast uchwyciła męskie gwiazdy serialu, czuła, że ​​rozpoznanie kobiet zajęło jej więcej czasu.

„Mężczyźni zaczęli nosić ubrania takie jak Don Draper i Roger Sterling. Wróciły garnitury, wróciły ciasne krawaty. Zajęło to od trzech do czterech sezonów, a potem nagle ludzie zapytali nas [the female stars] w czasopismach. „To dziwne – robimy to już od jakiegoś czasu” – powiedziała Christina. Stróż.

Jeff Vespa / WireImage / Via Getty Images

A kiedy w końcu zdobyli uwagę, na którą zasłużyli, Christina mówi, że często napotykała te same pytania, w szczególności dotyczące bielizny Joanne.

„Z pewnością był czas, kiedy byliśmy tak popularni, że poświęciliśmy tyle uwagi naszej bardzo dobrej pracy i naszej bardzo ciężkiej pracy, że wszyscy chcieli mnie jeszcze raz zapytać o mój stanik. O moim biustonoszu można powiedzieć tylko dwa zdania – wyjaśniła.

Jamal Hrabina / Getty Images

Ale pytania podczas wywiadu były dalekie od tego, kiedy Christina po raz pierwszy doświadczyła seksizmu w przemyśle rozrywkowym, z czym, jak mówi, miała do czynienia przez całą swoją karierę.

Matt Winkelmayer / Getty Images

„Czy myślisz, że ktokolwiek w branży rozrywkowej wychodzi bez szwanku? Nie znam ani jednego muzyka, modela lub aktora, który przeżył. Miałem chwile – nie w Szaleni ludzie; W innych sprawach – gdzie ludzie próbowali mnie wykorzystać, używać mojego ciała w sposób, z którym nie czułem się komfortowo, lub zawodowo mnie przekonać, zmusić lub zawstydzić – powiedziała Christina.

John Sciulli / Getty Images dla Neuro Brands

I chociaż Christina zmierzyła się z nieprzyjemnymi sytuacjami w rozrywce, wie, że to nie jedyna branża, w której się one zdarzają.

Taylor Hill / FilmMagic / Przez Getty Images

„Przyciąga to wiele uwagi, ponieważ ludzie wiedzą, kim jesteśmy. Jestem pewien, że w banku po drugiej stronie ulicy jest kanapa do formowania; jestem pewien, że to samo dzieje się w konsultingu zarządczym, ale ludzie nie wiedzą, kim jest kierownictwo są konsultanci” – zauważyła Christina.

Bennett Raglin / Getty Images

I pomimo seksizmu, z jakim Christina zmierzyła się w roli Joan, mówi, że jest „dumna” z serialu i tego, czego nauczyła się od swojej postaci.

„Jeśli to była najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam, to była dobra” – podsumowała Christina.

Codzienny kanał Buzz

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Mash-up Matrix Resurrections na cześć kariery Keanu Reevesa

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top