CES 2022: Ten robot, który marzy o miotłach i mopach i sam się czyści. Ale jest jeden duży problem

Roborock S7 MaxV Ultra odkurza, mopuje i sam czyści. Pozwala również uniknąć automatycznego wycierania dywanu.

Roborock

Ta historia jest częścią tychCNET zawiera najnowsze informacje na temat najbardziej niesamowitej technologii, która pojawi się wkrótce.

Co jest lepszego niż zautomatyzowana miotła i mop, które same się czyszczą? Co powiesz na dywany, które też są wytrzymałe. To jest dokładnie to, co nowego Roborock S7 Max w Ultra Robić. Reklamuj się w WPG 2022Ten produkt o wartości 1400 USD reprezentuje obecny szczyt zautomatyzowanej pielęgnacji podłóg — przynajmniej na papierze.

Jego sercem jest zrobotyzowany odkurzacz S7 MaxV, który porusza się po pomieszczeniach, usuwając kurz i stałe zanieczyszczenia. Jednak panel skanowania maszyny jest tym, co czyni go wyjątkowym. Gdy S7 wykryje dywan, automatycznie unosi podkładkę z drogi. Oznacza to, że nie będzie wycierał się w miejscach, w których nie powinien wycierać.

Uzupełnieniem systemu jest stacja dokująca „Ultra”, która nie tylko ładuje akumulator robota. Podstawa opróżnia również śmieci Twojego S7 i czyści dla Ciebie nakładkę na mopa. To podobne rozwiązanie za 1549 Ecofax Depot X1 Omni. Zaprezentowany również na CES, Omni może również sam zamiatać, wycierać i czyścić.

Omni nie może się równać z wysokiej klasy wycieraczką S7 MaxV Ultra. Omni może jednocześnie czyścić i myć twarde podłogi, ale pozwoli uniknąć dywanów. Aby odkurzyć dywany, użytkownicy muszą najpierw ręcznie usunąć nasadkę robota mopującego. Wszechstronność S7 jako blanku również nie powinna zawieść. Model standardowy to nasz aktualny wybór dla najlepszej klasy średniej robot odkurzający.

Szybkie spojrzenie na Roborock S7 MaxV Utra

  • $1400
  • Dostępne w drugim kwartale 2022 r
  • Automatyczne uzupełnianie zbiornika na wodę
  • Automatyczne opróżnianie śmieci
  • Automatyczne czyszczenie mopem
  • Unikaj przeszkód i odpadów stałych dla zwierząt
READ  Ładowarka Apple MagSafe Duo kosztuje obecnie 133 USD na Amazon

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top