Ceny gazu, zamknięcia TTC i pogoda: co musisz wiedzieć na weekend (14-15 maja)

W ten weekend będzie głównie gorąco i słonecznie, a jeśli planujesz wyjść na zewnątrz, musisz pamiętać o kilku rzeczach.

ceny gazu

Przywództwo? Cóż, ceny na dystrybutorach osiągną nowy rekord w ten weekend, przekraczając w sobotę 2 dolary za litr. Według analityka branżowego w niedzielę spodziewany jest dodatkowy wzrost o sześć centów.

Sobota: 2,02 USD/L

Niedziela: 2,08 USD/L

Dan McTeagh, kanadyjski prezes Affordable Energy, powiedział, że spodziewa się, że ceny gazu osiągną 2,10 USD za litr w długi weekend majowy. Zauważył, że w najbliższej przyszłości ceny pozostaną powyżej 2 USD.

„Myślę, że tego lata będzie oczekiwał kolejnych 10 centów za litr. Więc może patrzymy na nową normę od 2,10 do 2,15 dolara, a dni do 2,20 dolara” – powiedział.

„Wysokie ceny są tutaj, aby pozostać”.

TTC Zamknij

Korzystasz z transportu publicznego? W sobotę i niedzielę na odcinku linii 2 metro nie będzie kursował. Pociągi nie będą kursować między stacjami Broadview i Woodbine ze względu na trasę pracy.

Będą obsługiwane autobusy wahadłowe.

W związku z galą Juneau Awards w godzinach od 15:00 do 12:00 w niedzielę autobus 174 Ontario Place nie będzie kursował.

pogoda

Słoneczne warunki utrzymają się w ten weekend. W sobotę najwyższy poziom wyniesie 27 stopni Celsjusza, a wilgotność 32 stopni. Środowisko Kanada zapowiedziała, że ​​w pobliżu jeziora Ontario będzie chłodniej.

W niedzielę będzie to połączenie słońca i chmur. Prawdopodobieństwo wzięcia prysznica w temperaturze 27°C wynosi 30 procent.

READ  Pozew antymonopolowy stołecznego prokuratora generalnego przeciwko Amazonowi został wniesiony do sądu

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top