Ceny gazu w Metro Vancouver osiągnęły rekordowy poziom

Kierowcy płacili w Vancouver w niedzielę aż 176,9 centa za litr, co w lipcu pobiło rekord 173,9 centa za litr.

Treść artykułu

Kierowcy metra Vancouver korzystający z samochodów napędzanych gazem mogą spodziewać się wyższej ceny za paliwo, ponieważ średnia cena na dystrybutorze wyniosła w niedzielę 176,9 centa za litr. To pobiło w lipcu rekord 173,9 centów za litr.

Treść artykułu

W niedzielę były stacje benzynowe oferujące około 169,9 centów za litr w Metro Vancouver – takie jak Husky w Surrey przy Fraser Highway 18398 – ale ceny sięgały 176,9 procent za litr w PetroCanada na Broadwayu i Macdonald, według danych GazBuddy.com.

GasBuddy spodziewa się gwałtownych wzrostów cen gazu w 2022 roku. W poście na blogu napisał, że wiosną tego roku w USA można uzyskać średnio 4 dolary za galon, głównie z powodu ożywienia COVID-19 i zwiększonego popytu przed ulgą lub dodatkowych dostaw ropy. przybył później w 2022 roku.

Firma twierdzi, że po nadejściu gorącego lata ceny powinny zacząć spadać, prawdopodobnie do prawie 3 USD za galon w USA do sezonu wakacyjnego.

[email protected]

READ  Z komunikatu wynika, że ​​Saudi Electricity Company odrzuca próbę zablokowania przez Apple propozycji akcjonariusza dotyczącej pracy przymusowej

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top