Celine Dion mówi, że „nie ma nic wspólnego z tym zdjęciem” po tym, jak jej zdjęcie zostało użyte w przedmeczowym show NHL

MONTREAL – Fabuła nasila się w związku z wrzawą o lojalność Celine Dion wobec hokeja.

W czwartek piosenkarka napisała na Twitterze, życząc mieszkańcom Quebecu radosnej, patriotycznej pomruki: „Nie mam nic wspólnego z tym zdjęciem… i wiecie, o którym mówię”.

Kontrowersje wybuchły po tym, jak zdjęcie Diona w hełmie Las Vegas Golden Knights pojawiło się podczas montażu przed meczem, który był transmitowany przed meczem Montreal Canadiens i Knights w piątym meczu National Hockey League.

Noovo Info potwierdziło w środę, że zespół legendarnej piosenkarki nigdy nie wyraził zgody na wykorzystanie jej wizerunku.

„Złoci Rycerze nie kontaktowali się z nami w tej sprawie” – powiedzieli Camille Lopez z Noovo Info.

Lopez zauważa, że ​​zespół używa tego zdjęcia „już od jakiegoś czasu”, dodając, że rozmawiała z reporterką sportową RDS Chantal Matchabe, która potwierdziła, że ​​nie był to pierwszy raz, gdy zdjęcie Diona zostało użyte podczas przed występem Knighta. .

Zespół Diona nie sprecyzował, czy był tego świadomy.

Potem był to ogromny cios dla Quebecu? Zdjęcie najsłynniejszego eksportu prowincji Został użyty podczas pokazu przedmeczowego w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Nadawca sportowy Chris Cuthbert jako pierwszy napisał na Twitterze zdjęcie 53-letniej ikony pozującej do kamery z kaskiem Vegas na głowie, stwierdzając: „Myślałem, że będzie fanką Habsów!”

Fani byli źli, nazywając ją zdrajczynią i zastanawiając się, gdzie Siła miłości Do prowincji jej ojczyzny odszedł.

Gdy wybuchła burza na Twitterze, weryfikator faktów szybko wskazał, że zdjęcie wydaje się pochodzić ze zdjęć z albumu Take Chances Québécoise, wydanego w 2007 roku.

Romans gwiazdy z Sin City trwa od lat, po tym, jak podpisała kontrakt na swój pierwszy pobyt w 2003 roku.

Dzięki zdjęciom, które na przestrzeni lat uchwyciły Dion w koszulkach obu drużyn, wygląda na to, że jury może nadal nie wiedzieć, czy rzeczywiście jest fanem Habsów, czy fanem muszkieterów.

READ  Becky Lynch powraca na SummerSlam, wygrywa SmackDown Women's Championship

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top