Carmelo Hayes wygrywa mistrzostwa WWE NXT Breakout 2021

Carmelo Hayes jest zwycięzcą WWE NXT Breakout Championship 2021.

Dzisiejsza edycja 36. chwytu NXT w USA Network pokazała, że ​​Hayes pokonał Odyssey Jones w finale Breakout Championship.

Po meczu Hayesowi pogratulował dyrektor generalny NXT William Regal i zaoferował dobry kontrakt na tytuł przeciwko dowolnemu wybranemu przez siebie mistrzowi NXT. Samantha Irvine przeprowadziła wywiad z Hayesem po meczu i powiedziała, że ​​jest za wcześnie, aby wiedzieć, z którym mistrzem będzie walczył, ale powinniśmy wiedzieć, że strzelał teraz, aby trafić w swoje miejsce, a kiedy strzela, nie pudłuje.

Nie ma słowa, który bohater NXT Hayes będzie wyzwaniem, ale będziemy Was informować na bieżąco.

WWE Hall of Famers Shawn Michaels i Triple H weszli na Twittera po finałach i odpowiedzieli.

“Absolutnie. Dwóch facetów z świetlaną przyszłością tutaj w #WWENXT. Co za sposób na zakończenie turnieju #NXTBreakout! “, napisał Michaels w odpowiedzi na tweet WWE, który powiedział, że sport nigdy się nie rozwija.

Triple H dodał: „Wiara w swoją zdolność do dostarczania jest tym, o co chodzi w turnieju #NXTBreakout. W tym roku pojawiła się zróżnicowana grupa talentów, ale tylko Carmelo_WWE może to zrobić. Jest na co czekać w przyszłości. Gratulacje do Carmelo Hayesa! #WWENXT.”

Oto ostatnie spojrzenie na łuki NXT Breakout Championship, wraz ze zdjęciami i filmami z dzisiejszych finałów oraz tweetami Triple H i Michaelsa:

pierwsza runda
Duke Hudson pokonał Ekmana Jiro
Carmelo Hayes pokonał Josha Briggs

Odyssey Jones pokonał Andre Chase
Trey Baxter pokonał Joe Gacy

półfinał
Carmelo Hayes pokonał księcia Hudsona
Odyssey Jones pokonał Treya Baxtera

egzaminy końcowe
Carmelo Hayes pokonał Odyssey Jones

Absolutnie. Dwóch facetów z świetlaną przyszłością tutaj na #WWENXT. Co za sposób na zakończenie mistrzostw #NXTBreakout! https://t.co/GMhGBWBkEb

Zaufanie do swoich umiejętności jest tym, o co chodzi w mistrzostwach #NXTBreakout. Ten rok był naznaczony różnymi talentami, ale tylko Umieść tweeta Może odwołać swój strzał. W przyszłości jest wiele do zrobienia. Gratulacje dla Carmelo Hayes! #WWENXT https://t.co/hZzOt2YQ8g

READ  Lucy Liu opisuje spór Aniołów Charliego z Billem Murrayem

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top