Canucks: Nieobecność Travisa Hammonic wzrosła, gdy zbliża się termin anulowania

Nie wiem, dlaczego ludzie myślą, że kiedy wypowiadamy się na temat osobistej sprawy, myślą, że mogą w to włożyć nos. Po prostu zostaw faceta w spokoju i pozwól mu dowiedzieć się, czego musi się dowiedzieć. General Motors Canucks Jim Benning na Travis Hammonic.

Treść artykułu

ABBOTSFORD – Oto, co dużo wiemy o nieobecności Eliasa Petersona, Quinna Hughesa i Travisa Hammonica oraz o tym, jak to wpływa na Vancouver Canucks.

Reklamy

Treść artykułu

Pettersson i Hughes tkwią w ślepym zaułku, a ich kontrakty przedłużono jako dynamiczni agenci z ograniczeniami.

Kwestię dawania i brania wynagrodzenia i długich warunków w porównaniu z warunkami pomostowymi można rozwiązać w krótkim czasie, ale negocjacje są częścią tańca. W dzisiejszej National Hockey League młodzi gwiazdorzy mają umiejętności, a klienci znają prawdziwy punkt nacisku.

Czy możesz sobie wyobrazić, że Canucks otwierają swój sezon sześciomeczową wycieczką 13 października w Edmonton bez dwóch sił atakujących i obrońcy w pierwszej czwórce?

Pozycja Hamonica jest niepokojąca, ponieważ jest to praca rodzinna, ideał i obrońca w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Nieobecność Hamonica na testach piłkarzy w środę sprawiła, że ​​Postmedia zrozumiała, że ​​jest to związane z nowymi protokołami koronawirusowymi ligi dla niezaszczepionych graczy. Ostateczny termin wycofania się z tego sezonu to piątek, a Hamonic dokonał tego wyboru w bańce playoff 2020. Jego córeczka trafiła do szpitala z poważną infekcją dróg oddechowych, więc może być trudniej ją rozwiązać niż dziesięciolecia, jeśli protokoły COVID-19 są problem.

READ  Fernandez Anastasia Pavlyuchenkova Trzecia runda Indian Wells

Reklamy

Treść artykułu

Travis Hammonic z Vancouver Canucks podczas meczu National Hockey League przeciwko Winnipeg Jets na Rogers Arena 24 marca 2021 r.
Travis Hammonic z Vancouver Canucks podczas meczu National Hockey League przeciwko Winnipeg Jets na Rogers Arena 24 marca 2021 r. Fotografia autorstwa Jeffa Finnicka /beng

Dla trenera Canucks, Travisa Greena, nieobecność zmieniła się w rozproszenie.

„Jestem rozczarowany, że nie ma ich tutaj” – powiedział Greene w poniedziałek rano. „To bardzo ważna część obozu i nie chodzi tylko o Betty i Hughes, wszyscy faceci nie są w obozie na dwóch poziomach. Po pierwsze, to twoja kondycja i to, przez co przechodzisz w obozie i zdobywanie tych nóg. To męczące . Pierwsza część każdego obozu jest i naprawdę ci w końcu pomoże.”

„I jest część strukturalna. Pracujemy nad wieloma rzeczami z naszą grupą, nad małymi zmianami w naszej grze. Młodzi ludzie, którzy są poza grą, ważne jest, aby stali się lepszymi graczami i nauczyli się pewnych części gry ”.

„W tej chwili mamy do czynienia z graczami, którzy są tutaj i mamy wiele ciał”.

Green pokładał wiele wiary w Hammonic, aby w styczniu nabrać formy i przezwyciężyć kontuzję górnej części ciała, aby ostatecznie zmierzyć się z Hughesem. Mówi również pozytywnie o tym, co praworęczny zapaśnik przynosi na kilku poziomach – „robi wiele rzeczy dobrze, ciężko rywalizuje, a kiedy zamyka się przed mężczyznami, zamyka się, aby zachować” – i wydawał się zagubiony w słowach w poniedziałek poproszony o rozwiązanie nieobecności.

Powiedział: „Nie wiem”.

Reklamy

Treść artykułu

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

Dyrektor generalny Canucks City, Jim Benning, powiedział w ubiegłą środę, że jest przekonany, że Hamonic, który opuścił obozy medyczne, dotrze w pewnym momencie.

READ  Texas vs Luizjana 9/4/21 College Football Typy, kursy, prognozy » Gdzie rozmawiać o sporcie

„Hamonik tu będzie” – deklarował wówczas General Motors. „Będziemy w 100 procentach odporni w pierwszym meczu sezonu. Mamy ścisłą politykę i jako organizacja przywiązujemy dużą wagę do upewnienia się.”

W poniedziałkowe popołudnie Benning chciał, aby wszyscy wzięli głęboki oddech. Nie chciał rozwodzić się nad powodem nieobecności, ostatecznym terminem anulowania subskrypcji ani nad tym, jaki manewr może wykonać, aby przeznaczyć 3 miliony dolarów wynagrodzenia Hammonic w tym sezonie na dodanie bluelinera ani o konsekwencjach, jeśli zdecyduje się przejść na emeryturę.

„To kwestia osobista i myślę, że każdy powinien to zostawić w spokoju” – podkreślił Benning. „Nie wiem, dlaczego ludzie myślą o wszystkim, co dzieje się na świecie, że kiedy wypowiadamy się na temat osobistej sprawy, ludzie myślą, że mogą w to włożyć nos.

Reklamy

Treść artykułu

„Po prostu zostaw faceta w spokoju i pozwól mu dowiedzieć się, czego musi się dowiedzieć. Jestem w stałym kontakcie z jego agentem (Kevinem Ebbem) i on musi podjąć decyzję o tym, jak się czuje we wszystkim. Kiedy mi mówi, będziemy pracować stamtąd.”

„Na razie nie ma nic do odkrycia. Dajmy mu czas i zobaczmy, gdzie jest czwartek lub piątek i stamtąd ruszajmy.”

Hamonic wypowiadał się w entuzjastycznych słowach o mieście przed terminem wymiany handlowej zeszłej wiosny, kiedy niepohamowany wolny agent był zabiegany przez kilka zespołów i jak bardzo chciał ponownie podpisać się tutaj. To nigdy nie było problemem. chciałem zostać.

Powiedział: „Kocham to”. „Kiedy zdecydowaliśmy się na Vancouver, spojrzeliśmy na to jako na długoterminową sytuację, w której chcieliśmy być w mojej karierze i mojej rodzinie. Kochałem każdą sekundę i to dobrze pasowało. „

READ  Conor McGregor przechodzi operację po złamaniu nogi na UFC 264 i oczekuje się, że całkowicie wyzdrowieje

z biegiem czasu – Green potwierdził, że obrońca Brady Keeper złamał nogę na obozie w zeszłym tygodniu. Skrzydłowy Justin Bailey wznowił jazdę na łyżwach po zarażeniu COVID-19. Zostało to ujawnione, gdy był testowany po przekroczeniu granicy między Stanami Zjednoczonymi a Kanadą.

[email protected]

twitter.com/@benkuzma

    Reklamy

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarza lub jeśli jest to użytkownik obserwujący komentarz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top