Calvilli z Sił Kosmicznych wydaje „instrukcje” do przejęcia

WASZYNGTON – dyrektor ds. rozwoju i zaopatrzenia Sił Kosmicznych wysłał w tym tygodniu list do pracowników zajmujących się akwizycją, wzywając korporację do priorytetowego potraktowania prędkości, gdy dostarcza ona systemy satelitarne i naziemne.

„Poprzednie podejścia do opracowania niewielkiej liczby dużych satelitów w połączeniu z dużymi, monolitycznymi systemami naziemnymi, których opracowanie zajęło wiele lat w ramach kontraktów koszt plus, nie może być normą” – powiedział w październiku Frank Calvilly, asystent sekretarza sił powietrznych ds. pozyskiwania i integracji przestrzeni kosmicznej. 31 notatka.

Calvilli został zaprzysiężony w maju, jako pierwszy oddany kierownik ds. przejęć, zajmujący się rozwojem możliwości kosmicznych. Notatka uzyskana przez C4ISRNET i Po raz pierwszy zgłoszone przez Wiadomości Kosmicznedepcze po piętach 27 października Publiczna wersja Strategii Obrony Narodowej. Dokument wysokiego szczebla podkreśla potrzebę „elastycznych i nadmiarowych” konstelacji satelitów w świetle zagrożeń i coraz bardziej „lekkomyślnego” zachowania Chin i Rosji.

„W kosmosie dywizja zmniejszy motywację przeciwnika do wczesnego ataku, wysyłając różnorodne, elastyczne i nadmiarowe konstelacje satelitarne”. Strategia Obrony Narodowej stanowi. „Wzmocnimy naszą zdolność do walki z zakłóceniami poprzez poprawę zdolności obronnych i zwiększenie opcji odbudowy”.

Na tym tle, memorandum Calvilly’ego przedstawia Dziewięć Zasad Akwizycji, które, jak powiedział, będą służyć jako „wytyczne” dla nabożeństwa.

Zasady te obejmują: Budowanie satelitów i mniejszych systemów Ziemi. Ustal solidne strategie przejęć na początku programu; Umożliwienie współpracy pomiędzy wykonawcami a kierownikami programów; udzielanie wykonalnych kontraktów; utrzymać stabilność programu; unikać nadmiernej klasyfikacji; wczesna dostawa systemów naziemnych; rozliczanie branży z zobowiązań dotyczących kosztów i harmonogramów; I zapewnij możliwości, które działają.

„Ponieważ zagrożenia dla systemów kosmicznych wciąż ewoluują, a przestrzeń kosmiczna staje się ważniejsza w ochronie i dawaniu przewagi naszym siłom, terminowe dostarczanie zdolności kosmicznych staje się jeszcze ważniejsze dla naszego narodu” – powiedział Calvilli.

READ  Startup kosmiczny chce przenieść satelity na orbitę za pomocą gigantycznej wirówki

Szybka aktualizacja

Większość personelu zajmującego się pozyskiwaniem sił kosmicznych przebywa w Dowództwie Systemów Kosmicznych, które znajduje się w bazie sił kosmicznych w Los Angeles w Kalifornii. Podczas niedawnej konferencji Space Industry Days urzędnicy SSC powiedzieli, że kierownictwo ponownie zastanawia się nad sposobem budowania zdolności, wybierając przyrostowe i cykliczne dostawy zamiast tradycyjnych dużych, złożonych programów.

Claire Lyons, dyrektor Biura Integracji Systemów w SSC, powiedziała podczas prezentacji 19 października na konferencji, że kierownictwo buduje teraz programy, które co dwa lata udostępniają nowe możliwości. Takie podejście jest podobne do planu Agencji Rozwoju Kosmicznego, który zakłada wystrzeliwanie nowych satelitów śledzących rakiety i komunikacyjnych w odstępach dwuletnich.

Leon powiedział, że dyrektorzy programu Space Systems Command opracowują mapy drogowe obszaru misji, które zawierają prognozy, ile funduszy będą potrzebować, aby osiągnąć to dwuletnie tempo. Takie podejście oznacza, że ​​pierwsza iteracja systemu może nie mieć „wszystkich dzwonków i gwizdków”, ale zamiast tego będzie koncentrować się na konkretnej technologii, na której mogą opierać się przyszłe wersje.

„Staramy się nie robić starego oprogramowania do nagrywania, w którym zaczynasz od ogromnego dokumentu wymagań obowiązkowych, umieszczasz plik [request for proposals] A 10 lat później, 12 lat później uruchamiasz standardowy program”. „Myślę, że zobaczysz pewne fundamentalne zmiany w sposobie, w jaki staramy się prowadzić naprawdę bardziej zwinny biznes”.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top