„Call Of Duty” remiksuje hymny narodowe na specjalne wydarzenie Mistrzostw Świata

Call of duty modern warfare 2 i Strefa wojny 2.0 Gracze mogą usłyszeć zmodyfikowaną wersję swojego hymnu narodowego podczas specjalnego wydarzenia związanego z Mistrzostwami Świata, które odbywa się równolegle z turniejem.

W ramach wydarzenia „Wspieraj drużynę”, które rozpoczęło się wczoraj (24 listopada), codziennie gracze będą mogli przewidzieć, która drużyna wygra codzienne wydarzenie.

Nagrodą za poprawne odgadnięcie jest pakiet premium, który zawiera wybrany przez gracza hymn narodowy oraz premię w wysokości 10 000 punktów doświadczenia.

Poniżej możesz posłuchać zremiksowanego fragmentu angielskiego hymnu narodowego.

The Mistrzostwa Świata– Wydarzenie o tematyce amerykańsko-angielskiej rozpoczęło się wczoraj i będzie kontynuowane meczami Argentyna – Meksyk (25 listopada), Hiszpania i Niemcy (26 listopada), Korea Południowa – Ghana (27 listopada), Tunezja – Francja (28 listopada) ) i Kamerunu. kontra Brazylia (29 listopada).

Dwie poprawne prognozy zapewnią graczom specjalny schemat karabinu bojowego TAQ-V. Uzyskanie czterech praw doda do ekwipunku kolejny schemat karabinu szturmowego STB 556 i oba zostaną przyznane po zakończeniu wydarzenia.

Ogłoszenie następuje po tym, jak piłkarze Neymar Jr., Lionel Messi i Paul Pogba zostali ujawnieni jako operatorzy specjalni w… Nowoczesna wojna 2.

W międzyczasie odkryłem nową sztuczkę Call of duty modern warfare 2 Wcześniej w tym tygodniu pozwalało to graczom na szybkie poruszanie się po mapie, co gracze nazwali „G Walk”..

wydany w zeszłym miesiącu, NME Opisując grę w czterogwiazdkowej recenzji jako „pierwszorzędną strzelankę z przyjemną kampanią i solidną ofertą dla wielu graczy”dodając: „Jeśli zamierzasz wybrać jedną grę wieloosobową w tym roku, istnieje dobry argument, że powinna to być ta gra”.

READ  Apple umożliwia aplikacjom subskrypcyjnym podwyższanie ceny automatycznego odnawiania bez zgody użytkownika

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top