Calgary Fighters wysłali swoje koszulki do CM Punk i FTR przez ostatni miesiąc

Wczorajsze oświadczenie Big Time Wrestling, że Bret Hart będzie zarządzał Bretem Hartem, podsyciło pogłoski, że Hart pojawi się w AEW. Nie było potwierdzenia, że ​​tak się stanie, ale w telewizji pojawiły się aluzje.

Podczas występu Dave’a Meltzera na Main Event Sunday Night, gospodarz Mike McGuire zauważył, że Hart miał niedawno na sobie koszulkę FTR na meczu Calgary Hitmen. McGuire powiedział: „Mam kilku przyjaciół, którzy pracowali z nim ostatnio w Calgary podczas wieczoru uznania Breta Harta podczas meczu Calgary Hitmen, więc niezależna promocja Prairie Wrestling Alliance pojawiła się po hokeju na lodzie. Bret tam był i prawdopodobnie miał na sobie koszulkę FTR ”.

Meltzer dodał: „Mogę ci powiedzieć jeszcze jedną rzecz. Drużyna hokejowa Calgary Hitmen zadzwoniła do mnie po koszulki dla FTR i CM Punk”. [that] Chcieli to wysłać. Żaden z tych facetów nic mi nie powiedział, ale zakładam, że wszyscy mają koszulki Calgary Hitman, CM Punk i FTR, które dostali pocztą w zeszłym miesiącu”.

Hart poprowadzi FTR na imprezie BTW 10 czerwca w Webster w stanie Massachusetts. Podczas SNME zauważono, że ostatnim razem, gdy pojawiły się plotki o kimś powracającym do telewizji, Jon Moxley został ogłoszony na koncercie GCW w Hammerstein Ballroom, a następnie w odcinku AEW Dynamite, zanim zapłacono GCW za oglądanie.

Jeśli Hart ma pojawić się w AEW, jest na to mnóstwo czasu, zwłaszcza jeśli w przyszłym miesiącu chcą wystąpić w Double Or Nothing pay-per-view w Las Vegas.

Jeśli wykorzystasz jakąkolwiek część cytatów z tego artykułu, dodaj kartę kredytową Główne wydarzenie w niedzielę wieczorem z ah / t WrestlingNews.co kopiować

READ  Jake Gyllenhaal opowiada o byciu wujkiem dzieci Maggie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top