Calgary 7-Eleven oferuje teraz posiłki na miejscu, w tym piwo i wino

Kalgarzy, którzy chcą usiąść i delektować się wyśmienitą kuchnią w sklepie 7-Eleven, mogą to zrobić teraz, gdy firma otworzyła usługi w południowo-wschodniej lokalizacji.

7-Eleven Canada twierdzi, że rozszerzyła swój program licencjonowanych restauracji w Albercie o nową lokalizację przy 3455 Douglasdale Blvd. SE

Po dodaniu usługi klienci mogą teraz cieszyć się różnorodnymi ofertami, w tym skrzydełkami z kurczaka, stripsami z kurczaka, kanapkami, ćwiartkami ziemniaków i taquitos, a także charakterystycznym dla sklepu hot dogiem Big Bite. Urzędnicy twierdzą, że sklep będzie również serwował pizzę „gorącą z pieca w ciągu kilku minut”.

7-Eleven mówi, że klienci mogą delektować się schłodzonym piwem i lokalnymi produktami rzemieślniczymi, a także różnymi winami i chłodziarkami do posiłków.

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić nasz licencjonowany format restauracji do Calgary, aby pomóc naszym klientom w ich intensywnym życiu” – powiedział w oświadczeniu Mark Goodman, wiceprezes i dyrektor generalny 7-Eleven Canada.

„Świeże i przetworzone produkty spożywcze i napoje są ważną częścią naszej strategii biznesowej i jesteśmy dumni z tego, że dokonujemy inwestycji, które tworzą nowe miejsca pracy i przyczyniają się do rozwoju gospodarki”.

Wszyscy pracownicy przydzieleni do serwowania alkoholu są szkoleni na miejscu i będą przestrzegać zasad firmy dotyczących ograniczeń wiekowych i kontroli.

Lokal w Calgary będzie codziennie serwował dania na wynos i na miejscu między 11:00 a 23:00.

To dziewiąty sklep świadczący usługi w Albercie.

READ  Honda wydaje 1,3 miliarda dolarów na modernizację fabryki GTA z napędem hybrydowym CR-V – czy doprowadzi to do bardziej elektrycznej jazdy?

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top