Cała presja na gwiazdy Maple Leafs, aby zarobić na swoich wyczerpanych pingwinach

PITTSBURGH – Wszystkie elementy długo oczekiwanego ofensywnego wybuchu Toronto Maple Leafs zostały starannie ułożone na stole.

Zostali usunięci w niecałe 24 godziny po beznadziejnej stracie w domu, która zakończyła się kurtką kibica na lodzie i trenerem, który upewnił się, że współgracze, Auston Matthews i Mitch Marner, ponoszą równą publiczną winę, wraz z nową. Człowieka, Nicka Ritchie, z powodu braku jego najlepszej passy z produkcji.

A Maple Leafs będą patrzeć przez lód na wyczerpaną listę Pittsburgh Penguins bez żadnych supergwiazd.

Mamy tu tylko pięć meczów, a długopisy pechowe będą nosić skład, który nie obejmuje – weź głęboki oddech – Sidney Crosby (nadgarstek), Evgeny Malkin (kolano), Brian Rost (dolna część ciała), Jeff Carter (COVID protokół) lub Kris Letang (protokół COVID). Wszyscy główni gracze.

Trener Mike Sullivan ogłosił w sobotę rano, że test Letanga był raz pozytywny, a obrońca numer 1 jest niedostępny w oczekiwaniu na testy potwierdzające. Carter został potwierdzony jako pozytywny, ale jak dotąd bezobjawowy.

w dół jego szczytu trzy środkowy Sullivan ulepszył zadanie Leva Evana Rodrigueza, by umieścić Jake’a Goentzela i Caspere Cabanena w swojej wyższej jednostce.

Teddy Blueger (144 mecze NHL), Drew O’Connor (13 meczów NHL) i weteran Brian Boyle (kolejna gazeta, która wygrała tę pracę dzięki doświadczeniu), ukończyli centrum Pittsburgha.

„Nie sądzę, że musimy zmieniać sposób, w jaki gramy. Myślę, że musimy uprościć naszą grę – i to jest naprawdę rozmowa, jaką przeprowadziliśmy z naszą grupą” – powiedział Sullivan.

„Musimy rozegrać odważną grę. Będziemy potrzebować zespołowego wysiłku. Musimy zwracać uwagę na szczegóły. Musimy polegać na naszej strukturze. Musimy ufać, że każdy wykona swoją pracę.

„Co najważniejsze, musimy konkurować”.

Możemy sobie wyobrazić trenera Leafs Sheldona, jak wysłać podobną wiadomość do swojego gwiezdnego napastnika, który spadł do oceanu w piątkowej przegranej 5:3 z San Jose.

READ  Raport: Portland Trail Blazers, Terry Stootts traktują się wzajemnie

Matthews, Marner i Ritchie wciąż szukają swojego pierwszego celu. Kapitan John Tavares ma jeden. Osławiony atak Toronto wyszedł z bramki, średnio 2,2 gola na mecz (24. miejsce) w porównaniu do czwórki Pittsburgha.

Kiedy Keefe był naciskany na degradację Ritchiego podczas piątkowego meczu, trener w końcu wysunął ostry punkt w stronę zarabiających: „Powinieneś zadać dziś tyle samo pytań o Matthewsa i Marnera, co Ritchie”.

Podróż Rodriguesa do tej gry jest szalona, ​​biorąc pod uwagę, że został sprzedany w Toronto w ramach handlu Kapanen w 2020 roku. Kiedy Leafs nie złożył oferty kwalifikacyjnej na Rodriguesa, Penguins podpisało go z darmową agencją.

„E. Rudd jest dobrym zawodnikiem. Nie pojawił się znikąd dla nas. Bardzo dobrze znamy jego grę; był dobrym zawodnikiem dla naszej drużyny w sezonie plus” – powiedział Sullivan. Szwajcarski scyzoryk.”

„E-Rod, kiedy oglądasz jego grę, w każdym meczu wykonuje sześć zagrań, które prawdopodobnie zakończą się w tylnej siatce”.

Wiadomość Sullivana do 28-letniego Rodrigueza przed sobotnim tiltem była prosta: nie zmieniaj swojego stylu. Weź to, co jest dane.

W końcu cała presja będzie spoczywać na zwiedzających.

Na starcie bystry i wygodny Jack Campbell z Toronto zmierzy się z Tristanem Gary’m, który wraca z własnego testu fałszywie pozytywnego.

Uderzając w szczyt, pierwsza szóstka Maple Leafs wyprzedzi w sobotę pierwszą szóstkę pingwinów o 43,95 miliona dolarów do 16,88 miliona dolarów.

Dziś wieczorem Toronto będzie najbardziej utalentowaną grupą na papierze.

Cokolwiek to jest warte.

„Czasami myślę, że kiedy mamy całą grupę graczy, łatwo jest ukłonić się Crosbys i Malkins, aby to zrobić. I być może srebrną podszewką jest to, że wszyscy w naszej drużynie dziś wieczorem będą mieli pozytywny wpływ na grę. Takie jest nastawienie, aby mieć to na własność — ponieważ nie mamy luksusu podporządkowywania się właścicielom lub Crosbym” — powiedział Sullivan, co było dość rozsądną zachętą.

READ  Nate Diaz czuje, że niedługo skończy z Leonem Edwardsem na UFC 263: „W prawdziwym świecie ta walka to koniec”

„Więc będzie to dla nas świetna okazja – i musimy się tym ekscytować. Musimy dziś rozpocząć grę z nastawieniem, że każdy będzie miał wpływ. Będziemy mieć pozytywny wpływ. I my muszę iść na tablice z tym pomysłem.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top