CAD Rough pokazuje kolejnego iPada dla początkujących

Apple od dawna mówiło, że w tym roku aktualizuje iPada klasy podstawowej o nowy model, który ma przełączyć się z Lightning na USB-C, a także szybszy chipset. Dzisiaj niektóre drewniane rendery CAD nadchodzącego urządzenia wyciekły przez producenta obudów i można je zobaczyć poniżej.

Niestety nie pokazuje to w ogóle stanu portu, ponieważ na gnieździe portu znajduje się czerwony znak. Rendery pokazują wyspę aparatu z tyłu z pojedynczym czujnikiem i lampą błyskową LED, a także przedni układ z poprzedniego modelu, z kamerą na górnej krawędzi i czytnikiem linii papilarnych Touch ID wbudowanym w przycisk home na dolnej krawędzi . Te ramki są nadal duże, pomimo plotek o przejściu na ekran o przekątnej 10,5 cala lub 10,9 cala, w porównaniu z obecnym 10,2 cala.


Wyświetlono iPada 2022 CAD
Wyświetlono iPada 2022 CAD
Wyświetlono iPada 2022 CAD

Wyświetlono iPada 2022 CAD

Mówi się, że nowy iPad ma na pokładzie chipset A14, ten sam procesor, który zasila serię iPhone 12, i nowszą opcję niż A13 wbudowaną w wersję 2021 tego tabletu. Wygląda więc na całkiem bezpieczny rok przyrostowej poprawy najtańszego tabletu Apple, przynajmniej jeśli te renderowania są dokładne.


Więcej pokazów iPada 2022 CAD
Więcej pokazów iPada 2022 CAD
Więcej pokazów iPada 2022 CAD

Więcej pokazów iPada 2022 CAD

Nowe urządzenie powinno mieć wymiary 248,62 x 179,5 x 6,98 mm, co oznacza, że ​​będzie krótsze, szersze i cieńsze niż obecny model. Prawdopodobnie zostanie ujawniony we wrześniu wraz z nowymi iPhone’ami lub na możliwym oddzielnym wydarzeniu w październiku. Powinien zostać uruchomiony z nowym iPadOS 16 na pokładzie, chociaż aktualizacja może być opóźniona w przypadku obecnych iPadów.

źródło

READ  Apple uruchamia program naprawczy pustego ekranu Apple Watch Series 6

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top