Były kompozytor Bungie każe ludziom „zniszczyć” muzykę „Destiny” wydaną bez pozwolenia

Marty O’Donnell prosił ludzi, aby ją zniszczyli Rondel Aktywa wydane bez zezwolenia prawnego.

O’Donnell opublikował filmy na YouTube i przesłał pliki do BandCamp, które zawierają szkice muzyczne wykorzystywane w jego pracy nad RondelMusic Of The Spheres, album, który stanowił podstawę ścieżki dźwiękowej wykorzystanej w Destiny 2014.

Wydał teraz film, w którym prosi fanów o zniszczenie wszelkich treści, które mogą mieć.

Na filmie O’Donnell mówi: „Nie mam i nie miałem od co najmniej kwietnia 2014 r. uprawnień prawnych do posiadania lub rozpowszechniania niekomercyjnie dostępnych materiałów dotyczących Rondel lub Muzyka sfer (w tym materiały, które zostały przez Ciebie stworzone lub stworzone podczas pracy w Bungie).

„Ten materiał jest własnością bungee. Jeśli opublikujesz którykolwiek z tych zasobów na stronie internetowej lub innej publicznie dostępnej platformie, musisz natychmiast usunąć zawartość. Jeśli masz kopie tych aktywów, powinieneś powstrzymać się od udostępniania i niszczyć wszelkie ich kopie.”

„Ta prośba nie dotyczy żadnego” Rondel lub materiałów Music of the Spheres, które zostały legalnie uzyskane z dostępnych na rynku źródeł.”

To oświadczenie pojawiło się po tym, jak O’Donnell został znaleziony w obrazie sądu za ujawnienie akt, ponieważ należały one do byłego pracodawcy Bungie. jak Eurogamer Raporty, O’Donnell otrzymał rozkaz zwrotu wszystkich materiałów związanych z muzyką The Spheres i Rondel. Orzeczenie sądowe z 2015 roku zabrania mu udostępniania lub wykonywania jakichkolwiek materiałów.

Podczas postępowania sądowego adwokaci O’Donnell bronili go, mówiąc: „Podobnie jak w przypadku wielu separacji, pan O’Donnell zwrócił wszystkie materiały (płyty CD, kubki itp.), które jego zdaniem należały do ​​Bungie, w pełnej zgodności z nakazem. Bungie nie spieszył się, rozważył materiały i zwrócił rzeczy, których nie chciał zatrzymać (dosłownie: płyty z muzyką). Od tego czasu pan O’Donnell radzi sobie ze swoim życiem”.

READ  Switch Online przekracza 32 miliony subskrybentów, Nintendo twierdzi, że będzie nadal „ulepszać i rozszerzać” kategorię pakietów rozszerzeń

Jednak sąd orzekł po stronie Bungie. O’Donnellowi nakazano „wysłanie listu, strony wyrażają zgodę na opublikowanie na serwisach/kanałach Twitter, YouTube, Bandcamp i Soundcloud, że nie ma on uprawnień prawnych do posiadania lub dostarczania materiałów związanych z muzyką z domeny lub Rondel i prosząc każdego, kto wcześniej pobrał którykolwiek z tych zasobów, o ich usunięcie, powstrzymanie się od ich udostępniania i zniszczenie wszelkich ich kopii”.

w innych wiadomościach, Mass Effect: Legendarna Edycja Być może pojawi się w Xbox Game Pass Po dodaniu tagu Game Pass do strony sklepu z grą został on zaktualizowany przez pomyłkę.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top