Była dziewczyna Dalvina Cooka pozywa o nadużycia

Obrazy Getty

była dziewczyna kucharz delfinów Złóż pozew we wtorek, oskarżając Wikingów, którzy uniknęli nadużycia, które spowodowało wstrząs mózgu podczas kłótni w jego domu rok temu, Trybuna Gwiazd raporty.

Gracilin Trimble, sierż. Według pozwu, jako pierwsza klasa w armii amerykańskiej, zarzuca napaść, pobicie i fałszywe uwięzienie po tym, jak poleciała do Minnesoty, aby oddzielić się od Cooka i odzyskać swoje rzeczy. Domaga się nieokreślonej rekompensaty finansowej.

Adwokat Cooka, David Valentini, twierdzi, że Trimble włamał się do domu Cooka, zaatakował gracza NFL i dwóch gości, a następnie próbował wyłudzić od Cooka miliony dolarów.

Wikingowie wydali oświadczenie: Trybuna Gwiazd, mówiąc, że „niedawno otrzymali zawiadomienie od prawnego przedstawiciela Dalvina Cooka dotyczące sytuacji, która miała miejsce między Dalvinem a znajomym w listopadzie 2020 r. i doprowadziła do trwającego sporu między obiema stronami. Gdy się o tym dowiedzieliśmy, natychmiast powiadomiliśmy NFL. zbierze więcej informacji i na razie zablokuje Więcej komentarzy”.

Gazeta stwierdziła, że ​​policja nie została wezwana i żadna ze stron nie przedstawiła żadnego raportu policyjnego.

Trimble i Cook widywali się sporadycznie, aż do całkowitego rozstania w maju, i Trybuna Gwiazd raporty.


READ  Mecz US Open został zatrzymany w ulewnym deszczu pomimo dachu stadionu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top