Bundesliga. Wielka walka w Bayerze z Flickiem i Salihamidzikiem

Istnieje długa historia konfliktu między trenerem Bayernu Monachium Hansi Flickiem a dyrektorem sportowym klubu Hassanem Salihamidzikiem. Niemieckie media ujawniają teraz, że kilka tygodni temu doszło do ostrego starcia werbalnego.

Los trenera Flicka w drużynie mistrzów Niemiec jest zagrożony, ponieważ stawka w starciu jest ogromna.

Jako 56-letni trener Bayernu i były asystent, niektórzy myśleli, że jego przygoda jako jednej z najlepszych drużyn na świecie wykracza poza czas przeznaczony dla tymczasowego trenera.

Tymczasem Flickr zmienił firmę Bayer w jeszcze lepszą wersję zwycięskiej maszyny, zdobywając wszystkie trofea, które można było dzięki niej osiągnąć. Jednak wasza gracja jeździ na koniu modle, a dziś wielkie zwycięstwa mogą przegrać konflikt w klubie.

Od kilku godzin może się wydawać, że sprawa zaczyna się uspokajać. Sam Flick zeznał, że środowe zwycięstwo nad Lazio 2: 1 i awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów były nieoczekiwaną obietnicą. Powiedział, że wynegocjował już kompromis z Salihamitsym na korzyść klubu.

Tymczasem niemieckie media, a zwłaszcza dziennikarze „Bilda”, ujawniły jedną z najsilniejszych walk tych dwóch mężczyzn.

Wydarzenia te miały mieć miejsce kilka tygodni temu. Następnie z piłkarzami Bayernu trener spotkał zniesławienie. W pewnym momencie Flick załamał się i powiedział do swojego przełożonego: „Zamknij się teraz”. Obie strony odmówiły komentarza.

READ  Szron, zamieć i oblodzone drogi. Ostre zimy w Europie Środkowo-Wschodniej

Arzu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top