Bugs Bunny Voice Eric Bauza wygrywa swoją pierwszą nagrodę Looney Tunes Emmy

Królika Bugsa i Erica Bauzę

zrzut ekranu: HBO Max / Stay Tooned YouTube

Legendarna postać zwariowane Melodiei Jeden jedyny Królik Bugsi Właśnie obchodził 80 lat – i jest Tylko Zdobył swoją pierwszą nagrodę Emmy. Błędy obecny aktor głosowy, fiKanadyjski Lipino i dumny fan anime Eric Bauza, wygrał – wygrał Dzieci i rodzina Nagroda Emmy dla „Świetny występ wokalny m.ingoprogramowanie do animacji.

To wielka sprawa dla Królika Bugsa, ale też Wielka sprawa dla Boza, co było tym Uznany za swoją pracę nie tylko Bugs Ale także Marvin the Marsjanin, Kaczor Daffy (animowany Śmieszny fakt: Joe Alaskey zdobył nagrodę Emmy w 2004 roku za podkładanie głosu Wchodzi Kaczor Daffy Kaczki Dodgersa) i Tweety w Animacja Looney Tunes Serial na HBO Max.

Mel Blanca. Zaczął Eric Bauza jego mowa uhonorowanie człowieka 1,000 głosów, Mel Blanc—Rto OG Królik Bugs plus Kaczor Daffy, Świnka Porky i nie tylko w oryginale Looney Tunes Merrie Melodie Spodenki w złotym wieku animacji. „IGdyby nie Mel Blanc, nie stałbym tu teraz” – kontynuował Bauza.Stworzył ponadprzeciętne postacie, o których tutaj mówimy 80 lat później [them]. he jako szacunek Do innych nominowanych, takich jak Tom Kenny (Spongepubob) i Mark Hamill (Skeletor), z którym dorastał, I zamknięte skinieniem głowy zwariowane Melodie Dziedzictwo dźwiękowe, które było przekazywane przez lata. „Jeśli cofniesz się o osiemdziesiąt lat, musisz policzyć ostatnie czterdzieści mil,” Powiedział, Uhonorował innych aktorów głosowych, Jeffa Bergmana (Królik Bugs, Sylvester), Boba Bergena (Porky Pig, Tweety), Freda Tatasciore’a (Taz, Yosemite Sam) i Candy Milo (Babcia, Witch Hazel).

To jest to Błędy Pierwsza właściwa nagroda Bunny’ego Ponieważ Warner Bros. Różne Oscar WMajtki m.in błędy-Stado Robaki Nocnego Rycerza w 1958. W związku z Emmy, dekadę wcześniej Spektakl Looney Tunes Nominowany za Boba Bergena i Kristen Wiig pokazy takie jak Porky i Lola, Prosty. Bauza obecnie udostępnia głosy Animacja Looney Tunes i Budowniczy Królika Bugsa; aDodatkowo podkreśla moc animacji w swoim oprogramowaniu pozostań zmotywowanygdzie się wyróżnia dAya stoi za mikrofonem wraz ze swoimi rówieśnikami i ikonami.

Bądźcie czujni ciągnik

TheJak wiele pojawia się HBO Max terazRon jest przyszły od prądu Animacja Looney Tunes era Nie do końca pewne. Ale Zwycięstwo Bauzy to pierwszy raz, kiedy aktor głosowy został uhonorowany przede wszystkim za użyczenie głosu postaci tak synonimicznej i wielkiej jak Warner Bros. samo.

Zegarek Animacja Looney Tunes W HBO Max—Więcej odcinków pojawi się w 2023 r.—ai Erica Bauzy pozostań zmotywowany poprzez klipy na YouTube Z Serial jest transmitowany na CBC Gem.


Chcesz więcej wiadomości o io9? Sprawdź, kiedy spodziewać się najnowszych podziwiaći Gwiezdne WojnyI Star Trek Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiWszystko, co musisz wiedzieć o Jamesie Cameronie Awatar: Wodna droga.

READ  Brooke Shields mówi, że jej 15-letnia córka Grier jest na etapie „A-hole”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top