Buffalo Cypress Montreal Canadiens Zymgos Jergensons

Buffalo, Nowy Jork (AFP) – Victor Olofsson I Anders Bjørk Z wynikiem 2:01 w drugiej połowie Buffalo Sabres po burzliwym lecie odnieśli wspaniałe zwycięstwo 5:1 nad dotkniętym kontuzją Montreal Canadiens w czwartek wieczorem.

Przezwyciężenie początkowych pytań dotyczących braku ataku i przywództwa z odsuniętym kapitanem Jacka EichelaPrzyszłość w Buffalo jest niepewna, współkapitanowie Kyle Okposu I Zymjus Jergenson Podszedł, aby strzelić pierwsze dwa gole Buffalo w meczu, w którym Cypress nigdy się nie spóźniał. Eshel został pozbawiony opaski kapitana w zeszłym miesiącu i pozostaje w rezerwie kontuzjowanej z powodu sporu z zespołem o to, jak leczyć przepuklinę krążka międzykręgowego, która uniemożliwiała mu działanie od marca.

czterdzieści lat Craig Anderson Zatrzymał 30 strzałów w swoim pierwszym występie z szóstą drużyną NHL.

Cypress zamienił trzy z sześciu możliwości gry siłowej, z Korona Thompsona Zwiększenie prowadzenia Buffalo do 5-1 na początku trzeciego inningu.

Podczas gdy Buffalo nie wyglądało na drużynę, która po raz czwarty w ciągu ośmiu sezonów znalazła się na najniższym miejscu w tabeli NHL, Kanadyjczycy nie zbliżyli się do drużyny, która dotarła do finału Pucharu Stanleya, zanim przegrali w pięciu meczach z Tampa Bay w lipcu. .

Montreal odniósł porażkę 2:1 podczas otwarcia sezonu w Toronto w środę, otwierając sezon 0-2 po raz pierwszy od 2000 roku.

Chris Weidman Nagraj dla Montrealu i Sam Montembolt W swoim debiucie dla Canadiens oddał 31 strzałów po wygraniu koncesji z Florydy dwa tygodnie temu.

Kanadyjczycy mają ośmiu graczy w IR, w tym kapitana Shea Weber I bramkarz Cena noszenia, którzy w zeszłym tygodniu przystąpili do programu pomocy dla piłkarzy łączonych stowarzyszenia NHL/NHL.

Konsekwencje zagranicznej czystki Cypress, feud Eshel i susza w fazie playoff trwającej 10 sezonów były widoczne, gdy trybuny nie wyglądały na w połowie zapełnione na arenie o pojemności 19 200. Sivers nie ogłosiły frekwencji. Jeden fan pojawił się wcześnie z papierową torbą na głowie i koszulą Eshela.

READ  Kanadyjska nastolatka Madeleine Chisas zdobywa swój pierwszy krajowy tytuł w łyżwiarstwie figurowym

Szabla nagrodziła przybyłych, nie wykazując żadnych oznak więdnięcia po wejściu Weidmanna Joel JeremiaszMija w połowie drugiego okresu.

Olofsson strzelił niedługo po tym, jak dwuosobowa przewaga zakończyła się strzałem z prawego koła na 2:55 przed końcem drugiej połowy.

Wtedy kluczową rolę w bramce Björk odegrał Jergenson, który przez cały zeszły sezon nie trafił z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego. Po zablokowaniu strzału pod bramką Buffalo, Jergenson prowadził przerwę 3 na 2, zanim jego pierwszy strzał został zatrzymany, gdy Björk skierowała odbijającą się piłkę na prawą stronę siatki.

Cyprys Centrum Casey Mittelstadt Nie wrócił po doznaniu urazu górnej części ciała w połowie drugiego okresu.

długie czekanie

Minęło 623 dni od ostatniego spotkania rywali Atlantic Division 30 stycznia 2020 r. w Buffalo, gdy Kanadyjczycy pokonali Sabres 3-1.

Sabres byli w Montrealu, przygotowując się do stawienia czoła Kanadyjczykom 10 marca 2020 r., Kiedy NHL zawiesił swój sezon z powodu pandemii koronawirusa. Sezon został odwołany dwa miesiące później, a Montreal zdobył 12. miejsce w klasyfikacji Wschodniej i ostatnie miejsce o 007 punktów procentowych, wyprzedzając Buffalo.

„Lepsze czasy”

The Sabres rozpoczęło się wideo pokazującym obecnych graczy i fanów Sabres, a narratorem był długoletni prezenter Rick Jeanneret, który mówił o długiej tradycji zespołu i lepszych dniach nadchodzących. 79-letni Jennert, który rozpoczął swoją karierę jako transmitujący mecze Cypress 10 października 1971 roku, jest najdłużej działającym nadawcą NHL i ogłosił plany przejścia na emeryturę po przepracowaniu 20 meczów w tym sezonie.

zapamiętać

Przed meczem Cypress wyemitował wideo na cześć Rene Roberta, członka słynnej francuskiej drużyny kontaktowej z lat 70., który zmarł na atak serca w czerwcu. Numer 14 Roberta został również odciśnięty na lodzie za obydwoma celami.

Zespół uhonorował także byłych graczy Toma Curversa i Freda Stanfielda, którzy również zmarli tego lata.

READ  Fińska gwiazda hokeja Jenny Herekowski trafiła do szpitala po podcięciu gardła

zadrapania

Kanadyjczycy: poza Montembault miejsce startu Jake’a Allena, Montreal miał ten sam skład przeciwko Toronto, z c Adam Brooks I Alex Belzel nie gra. Montreal otworzył sezon z ośmioma graczami w IR.

Szabla: D Czy rzeźnik?, uzyskane w handlu zagranicznym z New Jersey oraz C. John HaydenDodatek wolny od czynników zewnętrznych, zdrowe zadrapania.

następujące

Canadiens: Wróć do Montrealu na mecz otwarcia u siebie z New York Rangers w sobotę.

Sabres: Czteromeczowy mecz otwierający sezon będzie kontynuowany w sobotę z Arizona Coyotes.