Bruins, Oilers, Islanders, Kraken, Blues, More

W dzisiejszym podsumowaniu plotek National Hockey League, czy Boston Bruins podpisał kontrakt z Linusem Olmarkem, ponieważ Tuukka Rask nie wróci? Tymczasem, jak łatwo Zach Hyman podjął decyzję o podpisaniu kontraktu z Edmonton Oilers? Nowojorczycy wciąż pracują nad dwiema rzeczami i dlaczego Seattle Kraken wybrałoby tak wielu bramkarzy, gdyby Philip Grobauer podpisał kontrakt z zespołem? Wreszcie, co dzieje się z Vladimirem Tarasenko i St. Louis Blues. Czy nadal jest przedmiotem handlu?

Bruins nie zamyka drzwi na Tuukka Rask

Bruinowie unieśli brwi, kiedy dali 20 milionów dolarów na Wolny agent bramkarzy Linus Olmark. Biorąc pod uwagę, że zespół nie wykluczył Tuukki Rask jako opcji na przyszły sezon, była to interesująca decyzja, ponieważ nie są to do końca wolne pieniądze. Daniel Vladar handlował z Calgary, ale Jeremy Swayman nadal jest częścią systemu, co to oznacza dla twojej głowy?

Touka Rusk, Boston Bruins (Amy Irvine / książka hokejowa)

Twoja głowa jest nadal częścią planów w Bostonie. Dyrektor Generalny Don Sweeney powiedział:, „Musieliśmy się przygotować i pozwolić Tuukka [Rask] Cały czas musi wyzdrowieć”. Dodał, że Raske ma się dobrze po operacji i powiedział: „Myślę, że zawsze zostawialiśmy otwarte drzwi, aby Tuukka mogła wrócić”.

Bruins planują uciec z trzema potężnymi bramkarzami, gdy Rask wróci. Chcą głębokości w przypadku kontuzji lub jeśli osoba cierpi.

Wciąż z Bruins, Nick Foligno powiedział, że zdecydował się na podpisanie kontraktu z zespołem, ponieważ on i jego rodzina mają szczególny związek z Bostonem. Szpital Dziecięcy w Bostonie uratował życie jego córce, która przeszła operację serca w 2013 i 2018 roku. „Myślę, że to było – moja żona powiedziała, jakoś przypadkowo, powrót do miejsca, które dało nam szansę na bycie rodziną w pierwszym miejsce.”

Nick Foligno i jego rodzina mają szczególny związek z Bostonem. Jego córka przeszła operację serca w Boston Children’s Hospital w 2013 i 2018 roku. „Myślę, że to było – moja żona powiedziała, jakoś przypadkiem, powrót do miejsca, które daje nam szansę na bycie rodziną”. https://t.co/TwItLbsp0m

Związane z: Wiadomości i plotki Maple Leafs: Andersen, Hyman, Ho-Sang i Bunting

Hyman nazwał nabywców ropy „irracjonalną” decyzją.

W rozmowie z mediami po tym, jak podpisanie stało się oficjalne, Hyman powiedział, że decyzja o dołączeniu do Edmonton w ramach siedmioletniej umowy była łatwa. On i jego żona (bez grosza) polecieli do miasta, aby sprawdzić różne miejsca, w których mogą mieszkać lub ich syn dorośnie. Kiedy zobaczyli wszystko i obiekt, nie było dla niego innego wyjścia.

Żaden inny zespół nie wydawał się być mu bliski, chociaż rozmawiał z dwiema innymi organizacjami na początku procesu. Hyman dotknął swoich mediów przed dziełem sztuki Wayne’a Gretzky’ego i powiedział, że to przeznaczenie, że teraz będzie częścią zespołu. On już trenuje poza sezonem z Conorem McDavidem, pielęgniarką Darnell, nowo nabytym Warrenem Voegelem i Devinem Shore’em.

Nadal z olejarkami, Tom Gasola Wskazuje to, że drużyna wciąż próbuje wymienić bramkarza Mikko Koskinena. Wczoraj po południu było nim pewne zainteresowanie i wygląda na to, że Nafciarze byli w Darcy Quimper, zanim bramkarz pojechał do Kolorado. Nie jest jasne, jaki netminder Edmonton jest teraz celem, ponieważ wydajność dostępnych netminderów już spadła.

Wyspiarze wciąż pracują nad umowami

Niektóre z nazwisk, które nie zostały usunięte w środę, to Zach Barris i Kyle Palmieri. Oba są spokrewnieni z wyspiarzami z Nowego Jorku i David Bagnotta Od czwartego okresu, jak pisze, Parisi i Palmieri zbliżają się do kontraktów z zespołem. Wydaje się również, że nastąpił pewien postęp w napastniku Casey Sisikas.

Historia przejęcia Grubauera przez Krakena

Dyrektor generalny Seattle Kraken, Ron Francis, przyznał, że nigdy nie spodziewał się, że bramkarz Philip Grobauer będzie dostępny jako wolny agent, gdy drużyna wybrała bramkarzy podczas szkicu rozbudowy NHL. – Wybraliśmy Vitka Vaaska i oczekujemy, że będzie częścią bramkarzy – powiedział.

#SeaKraken GM Ron Francis przemawia do mediów: „Wybraliśmy Vitka Vanecek [in Expansion Draft] Spodziewamy się, że będzie częścią bramkarzy. Nie spodziewaliśmy się [goalie Philipp] Grubauer otwiera rynek… zaprosił 6 różnych zespołów wokół Vitka’a [once Grubauer agreed to terms]

Dopiero gdy sprawy rozpadły się między Colorado Avalanche a Grobauerem, Seattle poszło dalej i podpisało kontrakt z graczem. Zauważa, że ​​kiedy to się stało, sześć różnych drużyn NHL skontaktowało się z nim, aby sprawdzić, czy Vanacek jest dostępny. W końcu sprowadzili go z powrotem do Waszyngtonu.

Rozłam między Grubauerem a lawiną nie wydawał się koniecznie przyjazny. „Mieli swój czas i okazję”, powiedział o Colorado po podpisaniu kontraktu z Seattle.

Co się dzieje z Tarasenko?

Władimir Tarasenko nie był notowany w środę i jest wiele pytań dotyczących tego, co dzieje się teraz w St. Louis. Dyrektor generalny Doug Armstrong powiedział, że Tarasenko musi przygotować się na powrót do zespołu, ale wielu uważa, że ​​statek minął. Nie jest teraz jasne, jaka jest różnica w miksie.

Istnieje przekonanie, że być może wyspiarze, huragany i demony są potencjalnymi miejscami lądowania, ale Jeremy Rutherford z The Athletic pisze:

Źródło powiedziało, że Armstrong źle ocenił sytuację i poprosił o „dużo” w zamian. Kiedyś były cztery drużyny zainteresowane Tarasenko, a nadal są co najmniej dwa, ale opcje maleją po środowych transferach w lidze.

Źródło – „Najnowsze wiadomości bluesowe i Vladimir Tarasenko: Źródło mówi, że wartość handlowa spada – „Czas, aby to podnieść” – Jeremy Rutherford – Sportowiec – 28.07.2021

READ  The Dallas Mavericks zbanowali dwóch fanów do 2023 roku po incydencie z rodziną Chrisa Paula

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *