Bruins jest liderem Blue Jackets, przedłużając swoją passę do 18 meczów

Dawid Pasternaki Taylor Hall i Dawid Kreci Każdy z nich miał cel i pomoc, i Jeremy’ego Swaimana Zanotował 31 obron dla Bostonu (24-4-2), czwartej drużyny w historii NHL, która zdobyła 50 lub więcej punktów w pierwszych 30 meczach, dołączając do Bruins 1929-30 (51 punktów), San Jose Sharks (52 punkty w . 2008) -09) i Chicago Blackhawks (51 punktów w sezonie 2012-13).

„Nie jest łatwo być tutaj [playing at a high level] — Cały czas — powiedział Hall. I myślę, że znaleźliśmy naszą dzisiejszą grę, być może naszą b-grę. Znaleźliśmy to w trzeciej tercji, jak powiedziałem, ale nie było wystarczająco dobre w pierwszych dwóch tercjach.

Boston ma bilans 16-0-2 u siebie w tym sezonie, wliczając w to porażkę 3-2 w rzutach karnych z Los Angeles Kings w czwartek.

— Dwie ważne sprawy — powiedział Swaiman. „Nigdy nie przegrywamy dwóch z rzędu, więc byliśmy podekscytowani. To była dla niego wielka noc [Patrice Bergeron] I byliśmy tak podekscytowani, że to dla niego wygrana. ”

Patryk Lane miał cel i pomoc, Johnny’ego Goudreau dwa przejścia, f Daniel Tarasow Zrobił 35 interwencji dla Columbusa (10-18-2), przechodząc 2-6-0 w ostatnich ośmiu meczach i przegrywając trzy z rzędu, zdobywając po cztery gole w każdym.

– Rozegraliśmy tutaj kilka meczów i rozegraliśmy wiele wartościowych minut – powiedział trener Blue Jackets, Brad Larsen. „To tylko kilka chwil, które bolą, i to jest frustrująca część, ponieważ wydajesz dużo na te gry i nie uzyskujesz żadnych wyników, więc jest całkiem źle”.

Pasrnak dał Bostonowi prowadzenie 1:0 po 7:17 pierwszej tercji po szybkim strzale po podaniu od Hambusa Lindholma w lewym kole. To jego 20 gol w sezonie.

Wideo: CBJ @ BOS: Pasrnak zakopuje drugą stronę dla PPG

„[Pastrnak’s] „Możliwość oglądania zagrań, wykonywania szybkich sprintów w ciągu jednej ósmej sekundy” — powiedział trener Bruins, Jim Montgomery. On myśli, że gracze są na linii strzelania, tak było. Robi krok w środek i wystrzeliwuje rakietę”.

READ  Manoah Blue Jays spotyka Moment w zwycięstwie nad Rays

Boston nie pozwolił na strzał na bramkę aż do 10:20 pierwszego, kiedy strzał Goudreau z nadgarstka został zatrzymany przez Swaimana.

„Grają silnie w defensywie” – powiedział kapitan Columbus Bon Jenner Powiedział. „Są tam skąpi, a ty musisz walczyć o swoje szanse. Wiedzieliśmy, że wchodząc, więc [we’ve] Musisz stworzyć trudną drogę przeciwko takim zespołom. ”

Jenner zremisował mecz na 1-1 o godzinie 14:00 w drugiej połowie, kopnięciem bekhendowym pod poprzeczką, patrząc szeroko.

– Zremisowaliśmy 1:1 i to jest wspaniały gol – powiedział Goudreau. „Musisz strzelać takie bramki, a potem oczywiście wykonaliśmy jeszcze kilka rzutów karnych, oni wykorzystali więcej bramek, ale wciąż możemy poprawiać się każdego dnia”.

Krejci przywrócił prowadzenie Bostonowi o 17:50 po jednorazowym wzmocnieniu z lewego koła po podaniu od Charliego McAvoya aby było 2-1.

„Kiedy wszystko idzie dobrze, myślę, że oczywistą rzeczą, której powinieneś unikać, jest samozadowolenie” – powiedział McAvoy. „Jesteśmy w świetnej pozycji. Zasłużyliśmy na to, by tu być i graliśmy bardzo dobrze przez cały czas, a dla nas chodzi o ciągłe doskonalenie i budowanie na tym”.

Wideo: CBJ @ BOS: Krejci wypuszcza jednorazówkę dla PPG

Hall zdobył 3-1 o 12:41 w trzeciej tercji, zdobywając bramkę po zbiórce Pasternaka z rzutu karnego w końcówce.

Tomasz Nozik Strzelił gola po 19 sekundach na 4:1, wykorzystując odbicie po rzucie karnym Dereka Forporta O 13:00.

„Gramy z dobrymi zespołami” – powiedział Bergeron. „Jeśli pozwolisz im wędrować, wiesz, znajdą sposób, a potem zaczną się problemy, prawda? Więc myślę, że kiedy jesteś w stanie trafić do następnego celu, dodatkowego gola, wtedy nabierasz tego rozpędu albo pozbawisz ich żagli wiatru”.

Lin zdobył w jednym czasie z lewego górnego koła o 14:29 w meczu o moc w finale 4-2.

Columbus, który wszedł do NHL w zeszłą sobotę w grze o władzę (13,9 procent), poszedł 2 za 5 z przewagą mężczyzn.

READ  Marcel Desjardins Ottawa Redblacks CFL

„Wspaniale było strzelić te dwie bramki” – powiedział Lynn. „Ale kiedy strzelą cztery gole, dwóch z nich nie może. Więc po prostu przegrupuj się, weź pozytywy z tej gry i idź dalej”.

Swaiman ledwo chybił pustego gola o 18:59.

„Tak bardzo chcę zdobyć punkty, człowieku” – powiedział Swaeman. „to się stanie”.

Uwagi: Bergeron został uhonorowany przed meczem za swój tysięczny punkt w NHL i asystę w wygranym 5:3 meczu z Tampa Bay Lightning 21 listopada. Gubernator Massachusetts i przyszły prezydent NCAA, Charlie Baker, wydali Bergeronowi proklamację na 17 grudnia 2022 r. „Dniem Patrice’a Bergerona” w Massachusetts. … Pasrnak strzelił 20 goli w siódmym sezonie z rzędu, a Peter McNab i Bobby Orr zremisowali w szóstej najdłuższej passie w historii Bruins. Po raz trzeci w swojej karierze osiągnął rekord 30 meczów lub mniej (22 mecze w sezonie 2019-20; 28 meczów w sezonie 2018-19)… Goudreau ma 33 punkty (10 bramek, 23 asysty), drugie miejsce -większość Przez pierwsze 30 meczów sezonu w historii Blue Jackets, Cama Atkinsona (34, 2018-19) i Artemy Panarin (34, 2018-19).

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top