Browar Phillips mówi, że nie ma strzałów, nie ma usługi

Phillips Brewery to klasyk z Vancouver Island: ulubieniec w świecie piwa rzemieślniczego, teraz z bezpieczeństwem COVID-19.

„Wiemy, że istnieje wiele wahań i uznaliśmy, że ważne jest zapewnienie jak najbezpieczniejszego środowiska” – powiedział Matt Phillips, założyciel Phillips Brewing.

Po raz pierwszy od pandemii Phillips Brewing przywita ludzi na podwórkowym koncercie.

Ale w tym roku każdy, kto chce wziąć udział, będzie musiał udowodnić, że został w pełni zaszczepiony.

„Poprosimy tylko naszych klientów o przyniesienie tego ze sobą i będzie to część procesu identyfikacji” – powiedział Phillips. „Musimy sprawdzić, czy wszyscy mają 19 lat lub więcej, więc będzie to kolejny krok. Nie zbieramy żadnych danych, wystarczy je zobaczyć, a oni mogą wejść i urządzić naprawdę fajną imprezę. ”

browar mówi Zapewnione zostaną noclegi Dla tych, którzy nie mogli się zaszczepić ze względu na „ziemię chronioną kodem”.

Od czasu ogłoszenia nowej polityki browar spotkał się z pewną krytyką ze strony tego, co założyciel nazywa „głośną mniejszością”, powołując się na rasistowskie i groźne rozmowy telefoniczne, spisek oparty na teorii spiskowej na temat COVID-19 i komentarze na Facebooku.

Tymczasem Phillips mówi, że sprzedaż biletów opowiada inną historię.

„Idą naprawdę szybko” – powiedział Phillips.

A prawnicy twierdzą, że firmy mają obowiązek dbać o bezpieczeństwo swoich sponsorów – więc nie zdziw się, widząc więcej takich wymagań dotyczących szczepionek w przyszłości.

„Firmy mają pewne obawy dotyczące odpowiedzialności, dlatego są zobowiązane do zapewnienia zasady bezpiecznej pracy. Klient ma prawo wybrać, czy się pojawi” – powiedziała Michaela Mauro, prawnik z Perelman Lindholm. „Podejrzewam, że tak wiele z tych zasad wejdzie w życie ”.

WHL tego nie wykluczył.

„W przypadku, gdy ograniczenia dotyczące podróży transgranicznych między Kanadą a Stanami Zjednoczonymi nie ulegną zmianie, możemy zostać poproszeni o zezwolenie na szczepienia dla graczy i personelu WHL” – powiedział komisarz WHL Ron Robison w oświadczeniu dla CHEK News.

READ  Odzyskiwanie podróży: 2 miliony osób przejeżdża przez amerykańskie lotniska

Jeśli chodzi o to, co to oznacza dla fanów, menedżer Victoria Royals, Dan Price, mówi, że te szczegóły zostaną dopracowane w nadchodzących tygodniach.

Jest to również ruchomy cel dla miejsc takich jak McPherson Theater, który twierdzi, że kieruje się regionalnym urzędnikiem ds. zdrowia, który wcześniej zachęcał prywatne firmy do określania własnych wymagań dotyczących szczepień.

W międzyczasie prym wiedzie browar.

„Możemy być pierwsi, ale wątpię, abyśmy byli ostatnimi” – powiedział Phillips.

Dwudniowa impreza w browarze Phillips rozpocznie się w przyszłym miesiącu tylko dla osób w pełni zaszczepionych.

Matt Phillips, założyciel Phillips Brewing, mówi, że browar przyjmie w tym roku ludzi na koncercie na podwórku, ale tylko pod warunkiem, że zostaną zaszczepieni. (Wiadomości CHEK)

[email protected]

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top