Brooke Shields nosi czerwony kostium kąpielowy i tworzy nową tradycję Święta Dziękczynienia

rozbić zbroję Rozpoczyna się nowa tradycja Święta Dziękczynienia!

W filmie na Instagramie udostępnionym w czwartek aktorka założyła czerwony kostium kąpielowy, gdy zanurzyła się w małym basenie, w którym można było zobaczyć, jak drży.

„Nowa tradycja Święta Dziękczynienia 🦃 ❄️” – napisał 56-letni Shields w podpisie wideo.

Jej chłopak Ali Wentworth skomentował: „Masz gotować indyka, a nie siebie…”

Podczas gdy Sophia Bush pisała: „Zimny ​​dip!? Miłość”.

Związane z: Brooke Shields idzie do swojej rodziny w każde Boże Narodzenie z wędzonym mostkiem w swojej kampanii

Wygląda na to, że po tym Shields idzie dobrze Odzyskiwanie złamanej kości udowej co później przekształciło się w infekcję bakteryjną.

Aktorka powiedziała PEOPLE na początku tego miesiąca, że ​​odmówiła przyjmowania jakichkolwiek środków przeciwbólowych podczas rekonwalescencji ze strachu, że uzależni się od opioidów, takich jak OxyContin lub Vicodin.

„Nie chciałam wychodzić ze szpitala bez bólu, iść do domu i myśleć, że umieram, ponieważ ból był potworny” – powiedziała. „Pomyślałem, że wolałbym odczuwać rozdzierający ból w szpitalu”.

Shields również chciała się upewnić, że podczas powrotu do zdrowia była w stanie rozpoznać różnicę między nimi Ból po pierwotnej kontuzji i wszystko nowe Może powstać.

„[I wanted to] Przyzwyczajasz się do tego i rozumiesz, czym jest ból i jakie są inne urazy, ponieważ kiedy zaczynasz odczuwać ból, myślisz, że jesteś ranny ponownie, ale możesz być ranny w mniejszym stopniu. „To może być bolesne lub bolesne” – powiedziała.

rozbić zbroję

Brooke Shields / Instagram

„Chciałam naprawdę zrozumieć rodzaj bólu, ponieważ kiedy wychodzisz, wracasz do domu i czujesz ból, naprawdę się boisz” – dodała. I chciałem przynajmniej powiedzieć: „Och, już wcześniej czułem ten ból”. W porządku. „Nie czujesz się ofiarą tego”.

Teraz, po wyzdrowieniu, Shields dzieli się sekretami wakacji z Kelly Ripą i Ryanem Seacrestem, występując w Życie z Kelly i Ryanem.

READ  Kontrakt WWE wygasa w tym tygodniu, nie ma bezkonkurencyjnego (raport)

Wyjawiła, że ​​ona i jej mąż Chris Henchy Każdego roku podróżowali, aby zobaczyć swoje rodziny na Boże Narodzenie z popisowym daniem w bagażu.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zasubskrybuj Bezpłatny codzienny newsletter dla ludzi Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

– Bierzemy mięso – powiedział Shields. „Mój mąż sam pali klatkę piersiową, sam robi to na sucho. Moja rodzina uwielbia to noc przed Bożym Narodzeniem, więc mamy do czynienia z ochroną tych dużych kawałków mięsa [in our carry-on]. „

Zapytany przez Ripę i Seacresta, w jaki sposób przeszło przez oferty na lotnisku, Shields powiedział: „musimy go wyjąć, ale jest owinięty plastikową folią i folią”.

„Wszyscy wiedzą” o pracownikach Administracji Bezpieczeństwa Transportu, powiedziała. „Pytają:„ Przyniosłeś mięso z piersi?” Przyniosłem mięso z piersi! „Faceci z TSA znają teraz naszą klatkę piersiową”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top