Britney Spears udostępnia online pomysły na post-oszczędzanie

Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images

W zeszły piątek Britney Spears została oficjalnie zwolniona z 13-letniej opieki i nie marnowała czasu na dzielenie się swoimi prawdziwymi uczuciami w Internecie. Britney właśnie opublikowała wideo na Twitterze, aby dać fanom mały wgląd w to, co się stanie, gdy ma nadzieję usiąść z Oprah i porozmawiać o swojej racjonalizacji. W filmie odpowiada na pytania fanów dotyczące tego, co zrobi po okresie racjonalizacji.

Najpierw dziękuje jej za tę niewielką swobodę, którą większość ludzi uważa za pewnik, na przykład samotną jazdę samochodem, posiadanie karty bankomatowej z możliwością posiadania gotówki w portfelu i kupowanie świec. Spears powiedziała, że ​​nie będzie „grać ofiarą”, ale zamiast tego zostanie adwokatem osób niepełnosprawnych i chorych w niesprawiedliwych hrabstwach. Przypomina wszystkim, że jest bardzo silną kobietą i mogą sobie tylko wyobrażać, co system z nimi zrobił [with disabilities and illnesses]. Spears poprawiła się również, gdy nazwała swoją podróż „małą historyjką”, a potem pominęła słowo „mała”, gdy zaczynała zdanie ponownie, aby pokazać, że Britney potwierdza wszystkie swoje smutne lata i teraz ma szansę pomóc innym. Na koniec, dzięki #ruch FreeBritney „aby uratować jej życie… 100%.”

Spears nie potwierdziła, czy zaplanowała wywiad z Oprah na wywiad, czy też ma nadzieję, że jej wideo przyciągnie jej uwagę. Vulture zwrócił się do zespołu Winfrey o komentarz i potwierdzenie.

READ  Nie ma miejsca na złowieszczy główny dom

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top