Brazylia pokonała Polskę, aby zostać mistrzem FIFAe Nations Cup 2022 Ostatni dzień FIFAe Nations Cup 2022 przyniósł finał, o którym nikt nie przewidywał, że Brazylia zdobędzie tytuł mistrza świata.

FIFAe Nations Cup 2022 wreszcie dobiegło końca. 24 drużyny z Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu walczyły o 400 000 $ nagrody pieniężnej w ramach mistrzostw, które odbyły się od 27 do 30 lipca w Kopenhadze w Bella Arena. Zwyciężczyni turnieju Brazylia była silniejsza od reprezentantów Polski w finale z wynikiem 2:1.

Włochy 4:5 Brazylia

Brazylia była odporna i spokojna podczas pierwszego półfinału tego dnia. Włosi objęli prowadzenie na początku, ale wrócili w 50. minucie po wyrównaniu „eSelecao” po dobrej kombinacji podań. Wyszli na prowadzenie po zdobyciu gola w krótkich odstępach czasu, ale Włochy wyrównały tuż przed końcem.

W rewanżowym meczu Włosi odzyskali prowadzenie po strzale głową w 34. minucie. Jednak Brazylia zachowała spokój i wyrównała przed końcem meczu, oszczędzając sobie dogrywki.

Brazylia zdominowała dogrywkę dwoma golami, by zaskoczyć Włochy. W 117. minucie Włosi zmniejszyli stratę i tracą gola. Jednak Brazylia utrzymała się i wygrała 5:4. Mecz zakończył się dla „Squadry Azzurra”, która pokonała Niemcy w 1/8 finału i tym samym awansowała do półfinału.

Polska 6-1 Szwecja

Nowicjusze – Polska zaskoczyła wszystkich awansem do finału Pucharu Narodów FIFAe.

Polska była niespodzianką turnieju po awansie do półfinału w swoim pierwszym roku na Pucharze Narodów FIFAe. Skandynawowie spodziewali się Portugalii jako przeciwnika, ale ta przegrała w ćwierćfinale z przybyszami z Polski.

Polska płonęła podczas półfinałów. Stwarzali wiele okazji i trafiali w cel z każdym oddanym strzałem. Szwedzka drużyna była pod wrażeniem gry wschodnioeuropejskich.

Polak objął prowadzenie w 20. minucie i nie przestawał strzelać od tego momentu. Polska pokonała Szwecję 3-0 w pierwszym meczu i ponownie wygrała w drugim meczu 3-1. Od strony szwedzkiej alternatywa „Olilito” jest krótka,

„Właściwie graliśmy dobrze i mieliśmy szanse. Wynik nie odzwierciedlał naszego występu, ale ostatecznie Polska była bardzo silna.

Wszystko sprowadza się do finału FIFAe Nations Cup 2022. Brazylia i Polska. Podczas pierwszego etapu finału Polska i Brazylia nie dały sobie nawzajem licznika. Europejczycy byli nieco bardziej kreatywni w swojej grze, ale pierwszy mecz był bezbramkowy.

READ  Staw Wilkeshire chroni las. Jak wygląda życie w górach Baiskadi?

W rewanżu Polacy objęli prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy, strzelając z woleja z prawej strony pola karnego. Stworzyli kilka okazji, ale nie byli w stanie zwiększyć przewagi i ostatecznie Brazylia wyrównała w 64. minucie.

Jednak w dogrywce „eSelecao” miał kolejną szansę ostatnim atakiem skrzydła i gdy piłka poszła na środek, potężna woleja wdarła się do siatki, Brazylia wygrała 2:1.

Po zwycięstwie Francji w mundialu w 2019 roku Brazylia wygrała Puchar Narodów FIFA 2022.

„Jestem dumny, że mogę reprezentować Brazylię. Nawet nie wiem jak się czuć, mój puls jest tak wysoki.

Grebaldi powiedział podczas wywiadu dla zwycięzcy po meczu.

„To największa wygrana w mojej karierze. Dziękuję fanom z Brazylii za publiczność i publiczność.”

Phzin z Brazylii powiedział. To ostatni mecz sezonu rozgrywek FIFA 22.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top