Brazylia dla M¦ w piłce ręcznej. Gdzie i kiedy szukać? [STREAM, TRANSMISJA]

Polska reprezentacja Istnieje duża szansa na awans na następny poziom Mistrzostwa świata w piłce ręcznejTrzymany Egipt. Obecnie Polacy zajmują drugie miejsce w grupie z wygranym (30:28) remisem z Tunezją i porażką z obecnymi mistrzami Europy Hiszpanią (26:27). Ostatnim przeciwnikiem fazy grupowej jest Brazylia, która ma taką samą liczbę punktów.

Obejrzyj wideo
Drugiego gola zdobywa Sladen Ibrahimovic Milan pokonał Cagliari [ELEVEN SPORTS]

Reprezentacja Polski z możliwością awansu. Rywalizuj z Brazylią o remis lub przegraną

Hiszpania jest jedyną drużyną z grupy B, która zakwalifikowała się do rewanżu Mistrzostw Świata 2021 w Egipcie, niezależnie od wyniku następnego meczu. W tle Reprezentacja Polski Niezależnie od wyniku meczu pomiędzy Hiszpanią a Tunezją o godzinie 18:00, wygrana lub remis z Brazylią doprowadzi do awansu do kolejnej fazy spotkania.

Wiadomość dotarła do gwiazdy mistrzostw świata, Shahula O’Neilla. „Nie mogę w to uwierzyć”

Problemy polskich piłkarzy ręcznych pojawią się tylko wtedy, gdy nam się nie uda Brazylijczycy I zwycięstwo Tunezji nad mistrzami Europy – taka sytuacja oznaczałaby czwarte miejsce w grupie grê W Pucharze Prezydenta (miejsca 25-32).

Polska - Hiszpania na mistrzostwach świata w piłce ręcznejPolska – Brazylia na żywo w telewizji SDS

Ostateczny skład pierwszych 24 drużyn Pucharu Świata Gra w piłkę ręczną Zostanie wybrany po wtorkowych spotkaniach. Trzy najlepsze drużyny z każdej grupy przejdą do następnego etapu, podczas gdy ostatnie drużyny zagrają Walka Do Pucharu Prezydenta (od 25 do 32 miejsc).

Polska – Brazylia. Gdzie i kiedy obejrzeć mecz III rundy mistrzostw świata 2021 w piłce ręcznej? Streamuj online

Ostatni mecz biegunów grupy B grupy B odbędzie się we wtorek 19 stycznia o godzinie 20:30. Obie drużyny walczyły ze sobą sześć razy. Do tej pory reprezentacja Polski wygrała trzy mecze, a Brazylijki trzykrotnie. Dostępne w witrynie Junction Channel YouTube, ale nie transmitowane w telewizji ”I.H.F. – Mecze „i Możesz je znaleźć pod tym linkiem. Relacja z konkursu dostępna jest na portalu W aplikacji Sport.pl i Sport.pl LIVE.

READ  Earth 2.0 - Zwiększa prędkość wyszukiwania

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top