Brat Maradony umiera w wieku 52 lat po zawale serca – RT Sport News

Hugo Maradona, młodszy brat legendy futbolu Diego, zmarł po ataku serca

We wtorek ogłoszono, że Hugo Maradona zmarł w wieku 52 lat w swoim domu w Neapolu po ataku serca. Śmierć następuje 13 miesięcy po tym, jak jego brat Diego Maradona zmarł na atak serca.

publikacja włoska Strona fanowska Ogłoszono, że Hugo zmarł z powodu zatrzymania akcji serca na początku wtorku – z powodu podobnego do śmierci jego brata Diego, który zmarł w Argentynie w listopadzie 2020 roku.

Dzieje się tak po tym, jak przeszedł operację w 2018 roku po rutynowej kontroli w szpitalu.

Podobnie jak jego światowej sławy brat, Hugo był także zawodowym piłkarzem i przez ponad dwie dekady swojej kariery zawodowej reprezentował m.in. Rayo Vallecano i Rapid Vienna.

Reprezentował także drużyny z Wenezueli, Urugwaju, Japonii i Kanady.

Ale pomimo wygrywania meczów reprezentacji Argentyny, kariera Hugo nie osiągnęła szczytów podobnych do jego brata, który poprowadził swój kraj na Mistrzostwa Świata 1986 w Meksyku.

Jest aktywny w sporcie od zakończenia kariery w 1999 roku i nie dalej jak w zeszłym miesiącu trenował obóz treningowy dla obiecujących młodych piłkarzy na Malcie.

Śmierć Hugo nastąpiła wkrótce po tym, jak ogłosił zamiar kandydowania na urząd publiczny w Neapolu, gdzie rodzina Maradona pozostała ukochanymi postaciami po tym, jak Diego spędził siedem lat w klubie w latach 1984-1991.

Myśli prezesa klubu Aurelio De Laurentiis, wiceprezesa Eduardo De Laurentiisa, działaczy, sztabu trenerskiego, zawodników i całej rodziny Napoli są z rodziną Maradona po smutnej śmierci HugoOdczytał oświadczenie wydane przez Napoli we wtorek po południu”.

Śmierć Hugo następuje zaledwie 13 miesięcy i trzy dni po śmierci jego starszego brata, co zjednoczyło światową społeczność piłkarską w żalu.

READ  Barkley, Gretzky podpalili hokej na Twitterze z karami

Po śmierci brata Hugo skrytykował intensywną analizę mediów, pod którą Diego przeżył swoje życie – mówiąc, że jego rodzina miała „cierpiećZ powodu uwagi tabloidów.

Mój drugi brat i siostry cierpią z powodu tych wszystkich ludzi, którzy wychodzą i rozmawiają o Diego,” Powiedział. „Zawsze byliśmy z nim i nigdy wcześniej nie widzieliśmy tych ludzi. Mam nadzieję, że w niebie nie ma sieci społecznościowych, a Diego spoczywa w pokoju.

Nasza rodzina chce sprawiedliwości, ale tak wiele osób mówi o tym, co się stało, że myli ludzi, którzy kochali Diego. Wszyscy twierdzą, że był jednym z jego przyjaciół. Dlaczego wtedy nie byli z nim? To jest cudowne.

Każdy, kto mówi o nim w telewizji, wkurza mnie, ale nie jego córki. Inni szukają tylko sześciu miesięcy sławy, dowiedziałem się o śmierci mojej córki Diego. Kiedy wyszedłem tego dnia, zanim się dowiedziałem, wszyscy dziwnie na mnie patrzyli.

Kiedy wróciłem do domu, moja córka zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​zmarł jej wujek. Nie wiem, jak po tym wróciłem do domu. Mój brat czynił cuda w polu, był obcokrajowcem. „

Śmierć Hugo Maradony została odnotowana w mediach społecznościowych przez jeden z byłych zespołów Diego, Newell’s Old Boys, który opublikował zdjęcie Hugo wraz z inną argentyńską ikoną, Lionelem Messim.

Smutna wiadomość o dzisiejszej śmierci Hugo Maradony, brata Diego. rozerwaćOni napisali.

Były gracz Premier League, który został analitykiem piłki nożnej, Jan-Age Fjoortoft, również odniósł się do śmierci Hugo i zauważył, że obaj byli byłymi kolegami z austriackiego futbolu.

Mój były chłopak [Rapid Vienna]Hugo Maradona nie żyje. Brat Diego miał zaledwie 52 lata. Zmarł na atak serca. rozerwaćpowiedział Norweg.

READ  Wyniki Bellatora 270: Patrick Pitbull ucisza ryczący tłum w Dublinie, KO Peter Queally, aby zdobyć tytuł w wadze lekkiej

W międzyczasie fan zamieścił wzruszające zdjęcie braci Maradona mieniące się hołdem: „Diego i Hugo razem, szczęśliwa podróż!

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top